reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

maniulka

Pozytywnie zakręcona:)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2008
Postów
7 070
Miasto
Szczecin/Norwegia-Gursken
Zakładam nowy wątek ze sprawami związanymi z funkcjonowaniem naszego forum.


Pierwsza moja uwaga jest do dziewczyn które czasami piszą jeden swój post pod drugim,proszę o edytowanie postów.
Dziękuje :-)
 
reklama
Eve sprawdziłam i najpierw wszystkie podobne tematy zostały połaczone,i zrobione z tego archiwum a później usunięte przez Modroklejke


Dziewczyny małe ułatwienie kto nie wie jak chcecie mieć okno z buźkami od razu przy odpowiedzi,kliknijcie dwukrotnie na różowy pasek odpowiedz na ten temat
 
Ostatnia edycja:
No nie wiem dziewczyny, co myślicie o takim archiwalnym wątku, takim tylko do poczytania, bez komentarzy??
 
kurcze to dlaczego u mnie nie działa - to z różowym paskiem?????????? jak dla mnie też mógłby być

kurcze nada mam kłopot z nową wersją bb:( a czy ktoś wie, co ozacza hasło "dzięki" które pojawia się pod ilością postów?? i czy moja "fanka" zmieni się na coś czy nie??
 
Ostatnia edycja:
Justyna ja tez nie mam tyego rozowego paska....

Z tym dzieki to jets tak ze jesli ty zadasz pyatnie a ja ci pomoge to ty to wciskasz ...czyli mi dziekujesz...ja to tak rozumiem bo moj m jest na jakims forum i tam maja takie cos...
Wlasnie ja Tobie wcisnelam dzieki i nie wiem co sie pokaze?
Zaraz zobacze pow yslaniu tego posta

Edit u mnie sie pokazala jedynka /\...........
 
reklama
acha ok.
ja mam maalutki różow pasek z odpowiedz na ten temat ale po dwukrotnym wciśnięciu nic się nie dzieje a kjak raz klikam to mam szybka odpowiedź...
 
Do góry