reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

Byłam u połoznej wczoraj .. żadnej infekcji nie ma :)
w jej rękach wypadł mi jeden szew :-D podobno jeszcze jeden jest i on mnie ciągnąć może.. bo boli mnie coś.. ;/
a co do zapachu to mi powiedziala ze to po prostu zapach krwi o_O
toż ja juz chyba zapomnialam jak krew podczas okresu 'pachnie' ;/
albo sie taka przewrazliwiona zrobilam.. :-D
grunt ze wszystko gra
 
reklama
a co to za wkładka az na 10 lat?
poprosze o szczegóły, jak s
Ja mam ta AMED - dystrybutor wkładek wewnątrzmacicznych Copper-T

Opowiadaj jak było;-) bolało???

Wiesz co balam sie jak nie wiem,pozatym bylam w lekkim szoku ze bede miala ja od razu zalozona:-D:tak:ale powiem ci ze nie bolalo mnie nic:no:nawet sie zdziwilam bo Emwu pisala ze bylo nieprzyjemnie.Ja ogolnie nie lubie wziernika i chyba to bylo w tym najgorsze:tak:potem jak gin wkladal wkladke to czulam takie smyranie po szyjce:tak:trwalo to moze wszystko wraz z przetarciem szyjki środkiem antyseptycznym trwalo to moze 5 minut:tak:
Gin mi powiedzial ze najlepiej jest zalozyc ja jak najszybciej po porodzie:tak:oczywiscie nie wczesniej niz po 6 tyg:tak:wtedy jeszcze szyjka nie jest calkowicie domknieta wiec jest mniejszy bol;-)po miesiaczce (jesli bedzie bo moze jej nie byc jak karmie,mimo ze juz jedna byla) mam przyjsc na kontrole,jesli nie bedzie @ to po 6 tyg na kontrole jak lezy wkladka:tak:
Jesli chcesz zalozyc wkladke najlepiej zrobic to zaraz po pologu lub w koncowych dniach @

Ja juz z anty wyprobowalam tabletki,zastrzyki i teraz wkladke,ciekawe jak sie spisze;-)wczoraj czulam lekkie skorcze ale to normalne;-)krwawienia maja byc krotsze i mniej obfite:tak:

Mam głupie zacofane pytanie hmm ......:-D

Jak sie przez ta wkładke okres wydostaje ?:) :-p:-D

Szczerze dokladnie nie wiem:no:
 
Wiecie może czy uszkodzenie kanalików mlecznych może być groźne?
podejrzewam,że właśnie to mi się przydarzyło(o ja głupia!!)
Dwa tygodnie temu byłam chora i przespałam czas karmienia(Mały dostał butle)..jak wstałam miałam już stwardniałą pierś i jak to do tej pory robiłam..zaczęłam masować ale masowałam całą noc i chyba za mocno bo zgrubienie nie zeszło,czytałam ,że lekarstwem jest jak najczęściej dostawiać dziecko tak robię ale ta pierś mnie boli nie ciągle ale jednak i to dość mocno.Jestem w uk i pewnie lekarz dałby mi paracetamol gdybym do niego poszła..wiec sobie podaruję....
Może znacie jakiś sposób na problem???
 
Wiecie może czy uszkodzenie kanalików mlecznych może być groźne?
podejrzewam,że właśnie to mi się przydarzyło(o ja głupia!!)
Dwa tygodnie temu byłam chora i przespałam czas karmienia(Mały dostał butle)..jak wstałam miałam już stwardniałą pierś i jak to do tej pory robiłam..zaczęłam masować ale masowałam całą noc i chyba za mocno bo zgrubienie nie zeszło,czytałam ,że lekarstwem jest jak najczęściej dostawiać dziecko tak robię ale ta pierś mnie boli nie ciągle ale jednak i to dość mocno.Jestem w uk i pewnie lekarz dałby mi paracetamol gdybym do niego poszła..wiec sobie podaruję....
Może znacie jakiś sposób na problem???

A czemu nie odciągnełas laktatorem ? :-( ja często z rana mam twarde jak skała, ale odciągam trochę by się mały nie dławił nawałem pokarmu a drugą równiez chociaz trochę bo można świra dostać .....
 
Wiecie może czy uszkodzenie kanalików mlecznych może być groźne?
podejrzewam,że właśnie to mi się przydarzyło(o ja głupia!!)
Dwa tygodnie temu byłam chora i przespałam czas karmienia(Mały dostał butle)..jak wstałam miałam już stwardniałą pierś i jak to do tej pory robiłam..zaczęłam masować ale masowałam całą noc i chyba za mocno bo zgrubienie nie zeszło,czytałam ,że lekarstwem jest jak najczęściej dostawiać dziecko tak robię ale ta pierś mnie boli nie ciągle ale jednak i to dość mocno.Jestem w uk i pewnie lekarz dałby mi paracetamol gdybym do niego poszła..wiec sobie podaruję....
Może znacie jakiś sposób na problem???

Przed karmieniem ogrzej piers lub wez cieply prysznic,nakarm malego i przyluz zbity lisc kapusty lub rob zimne oklady.
 
w tą noc kiedy masowałam piers odciągałam też laktatorem na zmianę z ogrzewaniem ciepłą pieluchą lub butelką z ciepłą wodą..kapustę też stosowałam i pomogła o tyle,że pierś nad ranem (po tej nieszczęsnej nocy) była czerwona i gorąca...po kapuście to zeszło ale zgrubienie zostało, wiec po kilku dniach z kapusty zrezygnowałam...czy powinnam ją stosować cały czas??
najbardziej się boję skutków w przyszłości..( bo tym masażem nieźle ją zmasakrowałam mając nadzieję,że rozmasuję...wrrr;/)
 
reklama
Dziewczyny to jakies nienormalne jest.
Okres mialam 13go i zalozylam spirale
Potem 26 go dostalam plamienia i trwalo one 3 dni
a dzis czyli 5.02 znow zacelam plamic z ty ze mnie brzuch pobolewa jak na okres.:szok:.
Jakos sie martwie ,ze mi ta spirala sie obsuwa.
Niestety do gina moge isc dopiero za tydzien
Asia - Tobie spirala sie nie przyjela kiedys. Jak to odczuwalas?
 
Do góry