reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
lunatyczek ja mam do sprzedania porządny wózek Peg Perego duette SW wózek głęboko spacerowy jeden za drugim z kierownicą + foteliki samochodowe 0-13 kg z bazami. W komplecie są też folie przeciwdeszczowe i osłonki na nóżki. Wózek jest w dobrym stanie, nosi normalne ślady użytkowania. Cała tapicerka jest wyprana. Polecam.
 
Mam też do sprzedania wózek głęboko-spacerowy dla bliźniąt jeden obok drugiego Kees K2, na lekkiej ramie w cenie 350 zł. Szerokość wózka tylko 75 cm.W komplecie osłona na nóżki i wkładka niemowlęca-nosidło dla 1 dziecka (opcja dzieci rok po roku).
 
Witajcie,
odsprzedam:
Duphaston - 1 pełne opak.,w innych po 8 i 5 tabletek, ważne do 07.2018.
Luteina -1 pełne opak.-30 tabl.,drugie 14 tabl.,ważne do 09.2015
Marvelon -1 opak.-21 tabl.,ważne do 10.2016.
Piroxican Jelfa -19 tabl.,do11.2015.
 
Witam jestem zainteresowana zakupem wózka pet perego duette z bazami i fotelikami samochodowymi od osób z wlkp najchętniej w okolicach września/ października. Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
 
reklama
Sprzedam gondole (wraz ze śpiworkami, folią przeciwdeszczową) w kolorze szarym do easywalker duo. Używane przez jedną parę bliźniąt (moje córeczki) DSC00511gondole.jpgDSC00524-gondole.jpg
 

Załączniki

  • DSC00511gondole.jpg
    DSC00511gondole.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 114
  • DSC00524-gondole.jpg
    DSC00524-gondole.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 115
Do góry