reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
i jeszcze komplet do chrztu
sukieneczki rozmiar na metce 1 rok ale dla mnie grubo przesadzone na pół roku ok.
buciki rozm. 11
opaski na główki po dwie dla jednej panienki, jedne od kom. sukieneczki
dodam jeszcze dwie szatki do chrztu tylko fotki zapomniałam (dla zainter. na meila),szatki w krztałcie serduszka z aplikacją gołąbka- śliczne

wszystko kupione nowe i dziewczynki miały to ze 3 godz na sobie wiec stan idealny

cena 80 zł+ przesyłka


072.jpg069.jpg071.jpg073.jpg070.jpg
 
Witam wszystkie mamusie :-)
Nazywam się Ania i aktualnie piszę na wątku Luty 2011. Nie ukrywam, że od czasu do czasu Was podczytuję, zbierając wszystkie cenne informacje i uwagi. Od poniedziałku wiemy z kochanym mężem Markiem, że będziemy mieli chłopców ( choć ja cały czas czuję, że jednak będzie jedna dziewczynka :blink: ). Po malutku zabieram się do kompletowania wyprawki dla dzidziulków i stąd moje pytanie: czy któraś z Was nie chciałaby odsprzedać niepotrzebnych już ubranek po swoich pociechach? Jak same wiecie potrzeby są duże a ja nie mam możliwości otrzymania ciuszków w spadku. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź :-)
Z góry dziękuję i pozdrawiam:happy2:
 
Hej Figa.
Jestem wprawdzie mamą dwóch dziewczynek, ale mam u siebie dwa kompleciki dla chłopców i rożki w kolorze zielonym. Jeżeli jesteś zainteresowana wyślę Ci zdjęcia na priva.
 
hej figa :) U mnie też na początku miało być dwoch chłopców (choć bez pewności) a potem okazało się że parka. Ja będę miałą rochę rzeczy do sprzedania po moich szkrabach, także takich dla wcześniaczków, jak wystawię aukcję to podam linka (to moze trochę potrwa ć bonarzekm na notoryczny brak czasu). A co Cię interesuje najbardziej i co poza ubrankami?
 
czesc figa777, to sie ładnie razem ustawiłysmy!ja tez jestem w tym samym tyg co Ty!ja podobno bede miała parkę, Lenka i Oskarek, tak beda miały na imię moje serduszka!
ja jeszcze nie kupuje ani ubrane ani wózka, łozeczek, mysle ze tak w listopadzie lub poczatek grudnia, bo przed samymi swietami ide juz lezec do szpitala, jak wybije mi 34 tydz., to tak z zalecenia gin., nie buntuje sie bo wiem ze to dla dzieciaczków lepiej, będą pod stała kontrolą.wiem też, że bedę miała cc.(z racji mojego wieku, skończone 35 i c.bliźniaczej)
co do ubranek, patrzyłas na allegro?sa fajne ciuszki i nawet niedrogo.
ja tak pewnie bede kupowała wiekszość, bo na sklepy mnie nie bedzie stac(chyba ze dostaniemy cos w prezencie od rodziców, znajomych...)z racji tego ze bede sama wychowywała bliźniaki ale usmiech nie schodzi mi z twarzy!nie ma sie co zamartwiac!dam radę!kobiety sa silniejsze od męzczyzn, dlatego to my rodzimy i w wiekszosci my same wychowujemy dzieciaczki!
pozdrawiam.buziaki.
 
O matko - to tylko ja tak już szaleje z zakupami???
Angel- ja wózek kupie albo na finiszu albo po porodzie. łóżeczko jedno mamy dostać "w spadku" a potem kupimy drugie ale to dopiero jak maluchy sie nie będą mieścić w jednym i zaczną fikać. Natomiast z innymi rzeczami wole nie zwlekać bo martwię się ze nie będę później taka sprawna- no i do tego mieszkam w górach wiec jak mi spadną śniegi to amen! Na obecną chwilkę mam co nieco ciuszków nowych do szpitala, 2 wory ubrań w spadku po chrześniaku, fotelik, przewijak, rożki i trochę pampersów i pieluch tetrowych:):) No ale gdzie tam reszta:)
Ps.może tez dlatego z nimi nie zwlekam bo nie stać mnie na raz wszystkiego kupić:(:(wole kupować co miesiąc po troszku:)
 
reklama
ja widziałam fajne łóżeczka w Ikei, po 99 zł, z jasnego drewna no wiadomo plus materacyki i poszewki..., aaaa kupiłam fajną komodę w lidlu, też z jasnego drewna za 199 zł, ale naprawde pomiesci śpioszki dla smyków i jakies podreczne kosmetyki, oliwka, puder, chusteczki, tak żebym miała pod ręką przy przewijaniu i przebieraniu słoneczek.
co do wózka głebokiego to żona kuzyna ma znajomych, którzy mają m.in głeboki wózek po bliźniakach, podobno nie zniszczony, nie będę patrzyc na kolor tylko jak nie będzie zniszczony to biorę, dopiero spacerówkę kupię nóweczkę-jakąś taką super!ogladałam wiele na allegro, ładniutkie!!!
 
Do góry