reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

IMG-20130823-00089.jpg


IMG-20130823-00087.jpg


Dziękujemy:)
 
reklama
o matko, wiecie będę nieskromna ale jestem z siebie dumna! ;p a jeszcze bardziej z tego pięknego modela!!! normalnie Milva powinniście robić fotki dla moich czap pokazowe:D
widzę że jeszcze trochę za długa ale to przynajmniej posłuży:)
 
Kota jesli bedziesz miala mozliwosc to podaj mi na wszelki wypadek mneij wiecej wymiary obwod i dl. co prawda mniej wiecej wiem ze bedzie obwodem podobna ale jak juz robię na zamówienie to wolę się upewnić. Trochę Cię uprzedziła nasza Aga z wyborem koloru do czapy wiec nie wiem czy mi starczy ale i tak wybieram sie do pasmanterii w przyszlym tyg. to mam nadzieje ze uda mi się dokupic jakby brakło:) w razie co poprostu moment będziesz musiala poczekac;
 
Dziewczyny jesli ktos jest zainteresowany:

Kurtka CoolClub rozmiar 86 Cieplutka, na zimne dni 35zl
DSC01106.jpg

Szara H&M rozmiar z metki 80, ale jak to w H&M wypada sporo większa. Idealna na taką pogodę jak teraz wiatro i wodo szczelna, w tym roku kupiłam taką samą tylko granatową, cena 35zl
DSC01093.jpg

Grafitowa Lipolu 86/92 Praktycznie nówka, Alan mało w niej chodził, idealna na taką pogodę jak teraz 35zl
DSC01091.jpg

Kombinezon dla dziewczynki rozmiar 98 (zieleń ale raczej na dziewczynkę pasująca)- Mojej kolezanki, prosiła abym jej wystawiła na allegro, Coccodrillo. 30zl

DSC01084.jpg

Bluza polarowa lipolu 86/92
cena 10zl
DSC01118.jpg


Jesli est któraś czymś zainteresowana mogę podać dokładne wymiary, czy cos. Jak nie to jutro wstawię na allegro.
 

Załączniki

  • DSC01106.jpg
    DSC01106.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 92
  • DSC01093.jpg
    DSC01093.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC01091.jpg
    DSC01091.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 81
  • DSC01084.jpg
    DSC01084.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC01118.jpg
    DSC01118.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
Proszę o rezerwacje czapki i kurtki h&m i cool club. Wejdę na bb na kompie bo tuw iPhone słabo widzę zdjęcia.
Dam znać co wezmę i poproszę o wymiary.

EDIT:

Sosnowiczanka proszę o rezerwację kurtki h&m, Lipolu, czapki i bluzy,
poproszę o dokładne wymiary.
czapki w obwodzie i od czoła do czubka głowy
 
Ostatnia edycja:
Kurtka H&M
długość od ramienia 36
Z tyłu dłuższa, 38-39
szerokość pod pachami 35
rekaw od pachy ok 25

Lipoludł od ramienia 36
Z tyłu 40
pod pachami 36rekaw od pachy 25

Kurtka coolclub
długość 38cm
pod pachami 35
rękaw od pachy 22
rekwa od ramienia30

polarek
długosc calkowita 35cm
szerokosc pod pachami ok 30
rekaw od pachy 26

Czapka
od czubka głowy do czoła 18cm
od czubka głowy do tyłu 20cm
Obwód czapki na zewnątrz ok 55cm z futrem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry