reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

IMG_3610.jpg
komplecik bluza zara 9-12mc ogrodniczki LOGG 9-12mc ...cena 25zł
 

Załączniki

  • IMG_3605.jpg
    IMG_3605.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.
Jakieś dwa miesiące temu czytałam na ogólnym o tym że nie macie wyprawki i z kasa ciężko.
Niestety do dziś nie miałam czasu zamieścić tego na forum.
Jeśli jest jeszcze jakaś dziewczyna potrzebująca, chętnie oddam kilka ciepłych rzeczy od 0-6m
Niestety są to rzeczy używane :( ale wyprane i w stanie idealnym.
Posiadam tez kilka butelek avent, które dostałam na szkole rodzenia w ramach promocji.
Zamieszczę tylko grube kombinezony, ale jeśli potrzebujecie spodnie, bluzy itd to oczywiście dorzucę do przesyłki. Proszę tylko napisać, nie wstydzić się, i bez obaw, gwarantuje dyskrecje.




MArks&spencer.jpgmothercare.jpgnext.jpgnext butki.jpgnext sukienka.jpgmothercare.jpgdisney george.jpgh&m.jpg
 
Ostatnia edycja:
Autostopowiczko, to bardzo miły gest z Twojej strony! :) Mam nadzieję, że któraś z dziewczyn skorzysta, ale jednocześnie wierzę też, że Ty sama nie potrzebujesz tych rzeczy wyłącznie dlatego, że masz już kompletną wyprawkę, a nie z innego powodu...
 
Dziewczynki mam do sprzedania kilka rzeczy dla niuni,u mnie bedzie chłopak wiec niestety:-(Sa to rzeczy nowe dostalam je w paczce z USA do tego , żurawinka amerykanska:tak: 1360g , olej niecały litr oraz orzeszki Pistacjowe 1360g ,niestety z powodu cukrzycy nie moge tego jesc choc bardzo lubie a szkoda zeby sie zmarnowalo:tak:

Jesli chodzi o śpioszki
to sa od 3-6 m
czapeczka-niedrapki-buciki 0-3m
smoczki-firmy nieznanej:confused:
czapeczka-0-3m
6 par skarpetek -0-3m
Kocyk -gruby dobrej jakosci
Narzutka "a'la kocyk -duza" polarowa delikatna w dotyku wymiary moge przeslac dla zainteresowanych
Talerzyk widelczyk łyżeczka:-)(plastikowe)


Uwaga - rzeczy nie chce rozdzielac,wolalbym wyslac jedna paczka do jednej osoby.Pomyslalam o was kochane , ale jesli nie jestescie zainteresowane wystawie na allegro czekam , na wasze oferty oraz pytania na PW
Buzka

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
 
ZGODNIE Z USTALENIAMI REGULAMINU FORUM BABYBOOM ORAZ ZGODNIE Z ŻYCZENIEM GRUDNIOWYCH MAM 2011, PRZYPOMINAM GOŚCIOM ODWIEDZAJĄCYM NASZE PODFORUM:

Wyciąg z Regulaminu forum:

"
Na forum Babyboom - BabyBoom istnieje możliwość umieszczania treści reklamowych, ale tylko w działach do tego wyznaczonych. W pozostałych działach, wszelkie działania reklamowe, są zakazane. Osoby naruszające ostrzegamy, że umieszczenie reklam poza działami do tego wyznaczonymi będzie traktowane jako płatny przekaz reklamowy i obciążone kosztami wg. stawek portalu . Niezastosowanie się do tego ograniczenia dodatkowo może spowodować wysłanie ostrzeżenia, usunięcie posta oraz zbanowanie konta.


Redakcja w osobie Administratorów i Moderatorów ma prawo do nadawania ostrzeżeń, banowania i usuwania kont bez wcześniejszego powiadomienia, użytkownikom którzy łamią regulamin."


Całość regulaminu można przeczytać tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/tos.php


Grudniówkowa giełda z założenia ma służyć wymianie POMIĘDZY GRUDNIOWYMI MAMAMI 2011 i z tego względu UPRZEJMIE PROSIMY O USZANOWANIE NASZEJ WSPÓLNEJ DECYZJI przez odwiedzających nas Gości i nie pozostawianie prywatnych ogłoszeń w żadnym wątku grudniówkowego podforum.
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • IMG_9528.jpg
    IMG_9528.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_9511.jpg
    IMG_9511.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_9501.jpg
    IMG_9501.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_9500.jpg
    IMG_9500.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_9527.jpg
    IMG_9527.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_9526.jpg
    IMG_9526.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 50
  • IMG_9506.jpg
    IMG_9506.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_9514.jpg
    IMG_9514.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_9515.jpg
    IMG_9515.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 53
  • IMG_9508.jpg
    IMG_9508.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam do sprzedania ciuszki po Nicole rozmiar około 98 - 110. Zainteresowana któraś? Jeśli tok to wrzucę zdjęcie...
 
reklama
Do góry