reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

reklama
Venus ja chcę teraz sprzedać łóżeczko białe, praktycznie w ogóle nie używane, mam materac gryka-kokos, tylko bardzo obawiam się przesyłki, bo byłoby raczej drogo, a ty chyba nie z moich rejonów.
 
Kupinosia niestety pilne:(
Nastazja a jaka kwota wchodzi w grę? Jeśli chodzi o wysyłke to ja mogę przysłać kuriera:)
Jadę dzisiaj w 2 miejsca, zobaczymy jak to będzie.
 
Venus zrobiłam takie byle jakie zdjęcia na szybko, bo Adaś mi przeszkadzał trochę ;)
DSC06268.jpg DSC06267.jpg DSC06266.jpg
Resztę ci napisze na PW.
 

Załączniki

  • DSC06268.jpg
    DSC06268.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC06267.jpg
    DSC06267.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC06266.jpg
    DSC06266.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 39
Nastazja, gdybym wcześniej wiedziała, że chcesz się pozbyć białego łóżeczka, to ubiłybyśmy interes :) i przy okazji byłaby okazja do spotkania się, bo mam do Ciebie niedaleko i bym po nie podjechała :)
 
Kota- mogłaś nie pisać tego bo już żałuję.. Szczególnie tego spotkania! :-( No szkoda bo stoi w innym pokoju nieużywane już jakiś rok albo i więcej. Adaś spał w nim jedynie podczas drzemki w dzień i to jak był malutki, później już poszło w odstawkę.

Aha Venus - szczebelki można wyciągać żeby dziecko mogło samo wchodzić ;)
 
Nastazja, myślałam, że Hania będzie spała z łóżeczku po Kubie, a on w turystycznym, ale nie da rady, bo on tak szaleje, że się podłoga składa w tym turystycznym, więc stwierdziłam, że kupimy Hanuli białe, no i już stoi złożone. Nawet Q mi pomagał skręcać. Ale, ale co się odwlecze, to nie uciecze :)
 
Witam .
Mam do sprzedania huśtawkę Bright Stars.IMG_0934.jpgIMG_0938.jpgStan idealny.Huśtawka posiada metki.
 

Załączniki

  • IMG_0934.jpg
    IMG_0934.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_0938.jpg
    IMG_0938.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry