reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczka od 2023

Dołączył(a)
10 Luty 2024
Postów
10
Witam wszystkich 🙂
Jestem tu nowa :) mam 31 lat.

W styczniu 2023 r. postanowiłam z partnerem, że zaczniemy starania o dziecko. ➡️Zaczęłam się suplementować ( kwas foliowy), wg zaleceń lekarza ginekologa poważnie podeszłam do tematu - dentysta i konkretne leczenie zębów (została tylko do wyrwania jedna nieszczęsna "8" - którą nadal nie wiem czy rwać czy już czekać ;)),
➡️TSH - endokrynolog - rozpoczecie leczenia niedoczynności (letrox, selen, witamina D💊).

Dopiero jak się wszystko unormowało to w sierpniu 23 r. Rozpoczęliśmy starania konkretnie. Pomimo tego nadal dzidzi brak... W grudniu dodatkowo ginekolog znalazł torbiel na jednym jajniku i od tamtej pory biorę ciągle Duphaston 💊

Endokrynolog ponownie wysłała mnie na kolejną porcję badań - testosteron -41, prolaktyna 20 (wg lekarki to zbyt dużo i dostałam kolejną porcję leków - Dostinex💊 i Spironol💊...

Wróciłam dziś od lekarza i już załamuję ręce...

Partner zrobił pełen pakiet badań zaleconych przez lekarza i wynika, że powinno być ok...

Wiem, że są kobietki, które starają się dużo, dużo dłużej, ale nie spodziewałam się, że pomimo lęku przed porodem i różnymi rozterkami i wątpliwościami tak bardzo będę przeżywała kolejne testy i kolejne porcje badań....

Może któraś z Was miała podobnie i macie jakieś rady, wskazówki? Będę za wszystko wdzięczna ❤️
 
reklama
Hej. Kiedy bierzesz progesteron? Monitorujesz w jakiś sposób owulację, żeby wziąć go dopiero po niej? Progesteron wzięty zbyt wcześnie ją blokuje. Z wszelkimi rozterkami, pytaniami i po porady zapraszamy na wątki kreskowe, gdzie wzajemnie się wspieramy i rozumiemy emocje towarzyszące kolejnym nieudanym cyklom. :)
 
reklama
Do góry