reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Malusiolka, mam na imię Agata mam 24 lata, moj eMek ma 31 :) w tym miesiącu mija nam druga rocznica ślubu i jak widac na pasku mamy już 18 miesieczną, cudną córcię Polę! :) a teraz staramy sie o rodzenstwo dla Córeczki :)
 
hej dziewczynki, dzisiaj rano mialam usuwanego kleszcza z Cycusia, wlasciwie to az przy sutki się mały cham usadowił :crazy: poszłam do pracy i w sumie zapomnialabym o tym, tylko cały czas głowa mnie boli, kręci mi się, i mam uczucie jak bym miała zwymiotować. nie wiem czy to od tego kleszcza ? czy po prostu od pogody albo czegoś innego .. iść do lekarza ?
 
Witajcie :) czy moge sie przylaczyc? Mam na imie Emilia i z mezem staralismy sie o dzidzie juz pare miesiecy od listopada do marca tego roku pozniej niestety musielismy przelozyc starania. A teraz znow na nowo zaczynamy :)
 
emalia, przykro mi <przytul>
[*] dla Twojej babci. Kurde co się dzieje? Babcia benficy też nie żyje :(

augustyna, Ciebie poznać :)

miissiiss, oczywiście że można dołączyć do nas :) Witaj w naszym gronie.

doska, ja proponowałabym iść do lekarza. Mieć kleszcza, to nie dobrze. Wydaje mi się, że te mdłości są z winy kleszcza. <przytul>
 
reklama
Cyntia GRATULEJSZYN!!!! niech beta rośnie!
Witam wszystkie nowe staraczki i trzymam &&&&&&

Ja bety nie robiłam, zrobiłam wczoraj drugi test i wyszły już dwie grube czerwone krechy :) jutro na 10.20 jadę do gina, zobaczyć naszą fasoleczkę :) Przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, łapcie łapcie i korzystajcie!
 
Do góry