reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Ja dziś po raz ostatni testowałam i robiłam betę, beta <0,1, więc ciąży nie ma, na teście bladzioch, więc ciąży nie ma, a na ginekologa w tym miesiącu po prostu nie mam. Przenieście mnie do poczekalni. Miałam dziś mega doła jak odebrałam betę, miałam nadzieję, że na jutrzejsze urodziny męża zrobię mu najpiękniejszy prezent, jednak nie będzie.
 
reklama
Leemoncia, życzę powodzenia w tym cyklu :) Czekam na Twoje dwie kreseczki. Ogromne &&&&&& za ten cykl :*

Anna Marczy, mi w poprzednim cyklu testy ciążowe pokazywały II kreseczki, a okazało się, że miałam cykl bezowulacyjny. Cykl trwał 45 dni, gdzie nigdy takiego długiego nie miałam.

Miiss, trzymam &&&& za jutrzejszą wizytę u lekarza :)

Biedroneczko, gratuluję ciąży :*

Grzaneczko dziękuję :* Jesteś Kochana :*
 
Ostatnia edycja:
Kalisia
do owulacji jest faza nizszych temp. Potem wzrasta, jesli sa 3 x wyzsze to po owulce jest i do okresu jest faza wyzszych temperatur. Jezeli mialas owu w 16dc to teraz tempka bedzie szla do gory i bedzie ponad linia temperatur nizszych. Wpisz sobievw googlach i wjdz w grafike zobaczysz jak to ladnie wyglada przy regularnych cyklach :tak:

Malusiolka
dziekuje kochana :*

Lamorela
tulam, ten cyklbedzie Twoj! :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na kasę chorych w grudniu, mój główny ginekolog na urlopie do końca miesiąca, a drugi ginekolog niesamowicie drogi (ponad 200zł za wizytę+ dopłata za USG).
 
Do góry