reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Ja też tylko na chwilę.
Phoebe cudne słodziaki:-) ja miałam 1 myszoskoczka (samicę) no i mój brat też chciał, tak więc kupił sobie samca... no i jak byłam poza domem to postanowił że je razem do klatki wpuści żeby im smutno nie było (miał 8 lat):cool: i za miesiąc pojawiło się potomstwo sztuk 10... a ja nie miałam serca ich oddać bądź sprzedać no i tak sobie mieszkałam z nimi w pokoju (bo brat oczywiście po pewnym czasie się znudził)
tekla trzymam mocno kciuki za betę
missiiss jakaś paranoja z tymi szpitalami :crazy:
spadam narazie będę później:-)
 
reklama
missiiss jeżeli bardzo ci zależy żeby dostać się do szpitala, to jest jeden dość spektakularny sposób, ale zawsze działający. Padasz na ziemię na izbie przyjęć i albo udajesz atak padaczki albo po prostu omdlenie. Od razu biorą, robią różne badania i jak coś wyjdzie kierują na odpowiedni oddział.
 
Dzwoniłam do laboratorium... mąż właśnie jedzie po wynik, a ja się aż trzęsę z nerwów. Serce mi wali tak że chyba koleżanka obok słyszy!!!
 
reklama
Do góry