reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

missii ten mój gin ma nie wiedzieć dlaczego bardzo dobre opinie w necie :confused: ale to już druga wizyta, kiedy jego podejście było takie "lekkie". Wtedy myślałam, że to dlatego, bo weszłam jako jedna z ostatnich pacjentek, a było już grubo po końcu jego pracy. Ale wczoraj byłam pierwsza :no: aha, i z informacji "istotnych klinicznie" to dowiedziałam się jeszcze, że on przy pierwszym dziecku wpadł :wściekła/y: tak to i ja mogę udawać, że jestem lekarzem, poczytam trochę w necie i założę prywatną praktykę lekarską :wściekła/y:
 
reklama
hej hej

Benfica na Twoim miejcu szukałabym innego lekarza. To prawda, że duży wysiłek fizyczny może znacznie wydłużać cykl, niemalże powodować zanik okresu, ale są to sytuacje skrajne i nie sądze żeby tak było po bieganiu 2 razy w tygodniu.

Tekla super, że betka wyszła :-)

Natkusia jak u Ciebie?

Ja niebawem zaczynam staranka, po weekendzie mam nadzieje, że będzie owu. Na weekend jedziemy do teściów to siły nazbieramy na wiosce ;)

Ogólnie miałam wczoraj wieczór z przygodami, najpierw córcia zaczęła mi wymiotować, czego strasznie nie lubie ( jak chyba kazdy ) bo nie wiem co jej mogło dolegać, a poźniej jak Nadka zasnęła poczułam dym z klatki. Wyszłam i faktycznie śmierdziało i było lekko zadymione, a było grubo po 22. Mąż obczaił co się dzieje, niestety nie znaleźliśmy punktu wydobucia dymu wiec mąż zadzwonil na straz. Przyjechały 2 jednostki na sygnale :szok: pałętali się po klatce, a mieli po czym bo mój blok wysoki ( 11 pięter ) i chyba ktoś coś w sypie zapalił. Po 20 minutach pojechali i było już ok.
Przed 4.00 Nadia postanowiła rozpocząć dzień,także jestem dziś średnio wyspana :rofl2:

miłego dnia
 
Hej dziewczyny czytam w miarę na bieżąco jednak czuje się fatalnie i ciężko mi się przy lapku siedzi. Przerzucilam się na wersję mobilną. Boli mnie wszystko jakby pociąg po mnie przejechał dziś apap wzięłam i jest lepiej. Weźcie mnie zlejcie bo zaczynam sobie jakieś choroby wmawiac......
 
Cześć dziewczyny!
Zawiozłam syna, siedze teraz przy kawie bo pogoda za oknem jest p a s k u d n a! Wieje, zimno, leje i szlag wie co jeszcze :baffled:

mychunia, miłego dnia!

benfica wiesz, może komus się podoba takie podejście lekarza stąd pochwały w necie. Albo ktoś przyjdzie z pierdołą to fajnie sobie tak pogadac o niczym więc tez moga dawać mu pozytywy. Mnie by szlag trafił gdybym z czymś ważnym przyszła i została potraktowana jak dzieciak. To teraz wiesz co masz robić, poczuj owulacje to na pewno zajdziesz :szok::baffled:Szok

wiikki no to faktycznie miałaś przeboje. Już z córcią ok? Dzisiaj dobrze sie czuje? Mój synu przez jakieś 8 m-cy budził się o 4 :) Czad normalnie :confused2:

iwo zdrówka, a jak chcesz kopa to dawaj, wypinaj sie ;-)
 
Agamemnon dziękuje już lepiej, hahha to byłaś bogata bo jak to mowia kto rano wstaje temu Pan Bóg daje :p
Nadia zwykle śpioszek potrafi zasnąć o 20 i wstać o 6.30 na pierwszy posiłek.
 
Ale powiem Ci, że wtedy uwierzyłam w to , jak mówią, że jaka mama w ciązy takie dziecko ;) Ja przez pół ciąży wstawałam właśnie o 4 nad ranem!! Akurat pamiętam były mistrzostwa lekkoatletyki i oglądałam. Później plułam sobie w brode co mnie opętało :p Jak będę teraz w ciąży to już zapowiedziałam wszystkim-leże, nie denerwuje się, jem wszystko, ogólnie luzik :rofl2:
Hubert zasypiał jak kamień o 18 godzinie, a to lato było :/ I tak od 4 na nogach już ...
 
Benfica
no niezle z ta wpadka. Ja mojemu dam szanse jeszcze jedna bomtrz niby opinie wsrod znajomych ma dobre. Wczoraj bylam pierwszy raz u niego i pierwsze wrazenie bylo mieszane a to ponoc rzutuje na dalsze relacje... No i mojegotekst jak zadzwońilam i zapytalam gdzie jeszcze moge podzwonic do jakich szpitali w jakim miescie a on palnal a co pani oczekuje ze ja pani zalatwie ze szybciej sie pani dostanie? To mnie juz calkiem wnerwilo. To mu powiedzialam ze chcialabym zeby mnie pan pokierowal w jakim miescie jeszcze sie moge starac i zaczynam mu wymieniac to mowi w tym nie ma w tamtym jest srańie w banie. Zobaczymy czy mnie wyprowadzi i ureguluje. Moj ma gabinet pryw ale na nfz tezprzyjmuje i moze dlatego taki stosunek mial do mnie bo na nfz poszlam i nie zarobil tyle co by chcial...

Iwo
odpoczywaj, zaszyj sie pod kocykiem jak masz mozliwosci i slodkich snow :) moze przejdzie.

Agamemnon
dobrze piszesz, najgorsze jest jak przychodzi kobieta i on ja malo powaznie traktuje... Ja sie tez wczoraj unmojego tak poczulam. Staralam sie wszystko wyjasnic, wzielam nawet kalendarz z temperaturami, i tak ich nie chcial widziec, jako nowy gin powinien mi piersi zbadac i tego nie zrobil, chcialam rozladowac troche atmosfere to delikatnie zazartowalam to kacik ust mu sie podniosl nic wiecej, i to tak delikatnie ze ledwo widac. Kurcze nie no nie pisze juz bo sie zaczynam denerwowac...


Chyba zaczne biegac tak jak wy, chociaz 3x w tyg. Ale jak bede jezdzila do wro do pracy to wracajac o 20 chyba nie dam rady po calym dniu. Jeszcze mam twister i steper w domu moze moze sie namowie... Ale nie ukrywam ze odpowiada mi podejscie lamoreli :-) Z drugiej str przydaloby sie udowodńic temu ginowi ze moja waga nie ma zbytniego znaczenia. Bo ja odkat pamietam mam takie okresy tzn od zawsze a bylam szczupla wczesńiej wiec nie sadze ze przy mojej wadze to jest problem. Dobra juz sie nie nakrecam
 
misi ja wprost nie cierpię jak przychodzę do lekarza , jakiegokolwiek, i mam wrażenie, że on bagatelizuje to z czym do niego przyszłam. A juz takie pierdzielenie z tą owulacją u benfici (cholender, nie umiem odmienić :p ) to porażka totalna.
Co do ćwiczeń to tak, lamorela ma dobre podejście ale to szczupła laska jest to może sobie mówić :p
Ja już zauważyłam, że jednak po 30stce to ciężej jest zrzucić kg, a i skóra juz się robi mniej jędrna. Ja chcę się ujędrnić, jak spadną kg ( a jest co zrzucać) to będzie genialnie :happy:
Biegac nie mogę bo mam wycięty woreczek zółciowy i mam zakaz (pobiegam lub mam większy wysiłek fizyczny to boli mnie wątróbka).
Pochodziłabym sobie a jakieś tańce......

Dobra, koniec bajerowania, idę sprzątać bo przywożę dzisiaj swoją mamę i jutro nie zamierzam latać ze szmatką :happy:
 
Grzankaa dodaje się 0,1.
Fakt, ważę ok 55 kg od mniej więcej 6 lat, więc jakoś mocno nie muszę się odchudzać, ani trzymać diety, bo nie ważne co jem, to i tak jest max kilogram więcej, kilogram mniej. Radość z zrzucenia 5kg bezcenna, ale nic na siłę. Jestem zdania, że jeżeli kilogramy nadprogramowe mogą szkodzić zdrowi, to koniecznie trzeba je zgubić, ale katować się tylko dla mniejszego rozmiaru nie ma sensu. Taka ciekawostka średnio 80% życia kobieta spędza na jakiejś diecie, czy po prostu sposobie żeby schudnąć.
mamaTomeczka dobrze zrobiłaś! Niech się sam zaspokoi, wtedy może wywijać dłonią jak tylko mu się podoba!

U mnie @ dalej brak, temperatura nieznacznie, ale wzrosła, a przez ból i ciężar piersi myślę nad ich obcięciem.
 
reklama
MamaTomeczka egh faceci nie maja wyczucia ani taktu :/ ale dobrze zrobiłaś będzie miał chłop nauczkę. wazne że jedno serduszko wczoraj przybyło to jak dziś bedzie owu, to w sam raz na dziewczynke ;)

Lamorela jak będziesz obcinala piersi to możesz mi podrzucić :)
 
Do góry