reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee, Kasik, podziw Wam. Ja nie chciałabym żeby mój M pracował tam. Ale plusem jest tego, że 15 lat pracy i wcześniejsza emerytura :p Najgorsze jest to, że jeżeli ktoś z Twoich bliskich (rodzina, znajomi) coś zrobią i są poszukiwani, a Ty jesteś w Policji, to musisz ich zatrzymać.

Oluś, przepisałam Ciebie =* Mam nadzieje, że nie pomyliłam daty. Kochana, &&&&&&&z a kolejny cykl =*
 
reklama
Ah, Wy dziwne jesteście - nie ma nic fajnego w lotniskach :-p
Malusiolka, Hydrex Pink i Bobo Test, na drugim wyszło już wyraźnie, na pierwszym gorzej ;-) Co do męża to zawsze wychodzi z domu po kłótni, ale potem wraca chwilę później, tym razem było totalnie inaczej. Nie odbierał telefonów, dopiero przed chwilą odebrał i rzucił tylko, że nie może, bo ma spotkanie, po pracy wróci to sobie porozmawiamy. Wiesz, głęboko wierzyłam, że on tego chciał, potem jak już te dwa lata minęły to miałam wrażenie, że już mu ta chandra przechodzi, a teraz ta jego akcja wczorajsza jeszcze bardziej mnie utwierdziła w tym przekonaniu :dry: Też bym chciała jego zachowanie zrozumieć :-p
Wiesz, wszystkie zdjęcia mam grupowe, bo nie jestem stewardessą najwyższej rangi, tj. zazwyczaj tylko one mają te sesje same albo jak latają ciągle z jedną ekipą. Poza tym ostatnie są sprzed 3 lat, także bardzo nieaktualne, bo jak już wspominałam - od kilku już nie pełnię służby :sorry2: Wybacz. Chyba też mówiłam o tej rozprawie sądowej co ją miałam niedawno, bo ktoś kradł moje zdjęcia z internetu? Wydaje mi się, że wspominałam...

Blair, dokładnie tak było :sorry2:

Chcę sobie od razu teraz przygotować ciuchy na piątek - w co byście się ubrały na egazmin pisemny? :confused:
 
SSMama, ale pokazać się możesz. Jesteś ciekawą osobą i jestem ciekawa jak wyglądasz :) I tak twierdze, że Twój mąż dziwny jest. Trzeba rozwiązywać problemy, a nie od nich uciekać. Co do sprawy, to nic nie wspomniałaś, że ktoś Ci zdjęcia kradł ;) Jaki egzamin? Przepraszam, ale ostatnio coś mi umknęło na tym forum. Wiele wypowiedzi nie widziałam i nie jestem w temacie. Uczysz się jeszcze? A do lekarza kiedy się umówiłaś? :)
 
Malusiolka, i tak wolałabym nie, ale skoro tak bardzo Ci zależy to to rozważę i może potem na facebooka na chwilkę wstawię. Ale starałam się mój awatar do siebie jak najbardziej upodobnić, więc sobie możecie popatrzeć na animowaną mnie :-D:-pWszystko w piątek - lekarze, egzaminy, wszystko :sorry2:Egzamin z hiszpańskiego, mam się uczyć, ale mi się nie chce :-p

Super taka praca w więzieniu. Znaczy, na pewno niebezpieczna, ale wydaje się ciekawa :-D:tak:

Dobra, lasencje, spadam ;-)
 
Ostatnia edycja:
SSMama uczysz sie hiszpanskiego? super jezyk...:-) tez sie go ucze ale sama dla siebie... powiem tak: wiekszosc rozumiem co mowia lub pisza ale gdybym ja miala cos powiedziec byloby troszke gorzej....
 
reklama
Do góry