reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Słyszałam gdzieś anegdotkę, że lekarz chciał zbadać pacjentkę w czasie okresu i ona się zaczęła wymigiwać, że to nie estetycznie itd. Co on podsumował - proszę pani, byłem dzisiaj przy kilku porodach naturalnych, myślę że sobie poradzę z estetyką 😎.
Mi też to nie przeszkadza, bo nic co ludzkie nie jest mi obce ale bardziej się martwię o to, że ona będzie miała z tym jakiś problem i będzie przez to nie w sosie 🙈😅
 
Mi też to nie przeszkadza, bo nic co ludzkie nie jest mi obce ale bardziej się martwię o to, że ona będzie miała z tym jakiś problem i będzie przez to nie w sosie 🙈😅
Rozumiem 😁. Myślę że jak jej powiesz z czym przychodzisz to wszystko powinno być ok. Chociaż rozumiem te kalkulacje, bo ja się trochę stresuje jutrzejszą wizytą u nieznajomego lekarza 🙈🤣.
 
Śluzu może nie być wcale na zewnątrz a wewnątrz będzie dużo, owulacja może się pojawić bez względu na śluz, albo się przesunąć i śluz pojawi się później... Ile kobiet tyle różnych odpowiedzi więc myślę że nie ma co za bardzo zwracać na to uwagi ☺️ A robisz testy owulacyjne? Albo idziesz na monitoring?
zaczęłam robić testy owulacyjne ale jestem kompletnie zielona w tym temacie ale robię zazwyczaj koło 11 rano i czytałam żeby nie robić ich z porannego moczu wiec robię już po kilku razach skorzystania z toalety No i na razie bladzioch w sensie tej drugiej kreseczki praktycznie wgl nie widać wiec nic nie wskazuje na to ze owulacja przybywa
 
zaczęłam robić testy owulacyjne ale jestem kompletnie zielona w tym temacie ale robię zazwyczaj koło 11 rano i czytałam żeby nie robić ich z porannego moczu wiec robię już po kilku razach skorzystania z toalety No i na razie bladzioch w sensie tej drugiej kreseczki praktycznie wgl nie widać wiec nic nie wskazuje na to ze owulacja przybywa
Na moich testach jest napisane że najlepiej robić je po południu. Przez testem przez około 2h nie pić. Ja robię około 15tej.
 
zaczęłam robić testy owulacyjne ale jestem kompletnie zielona w tym temacie ale robię zazwyczaj koło 11 rano i czytałam żeby nie robić ich z porannego moczu wiec robię już po kilku razach skorzystania z toalety No i na razie bladzioch w sensie tej drugiej kreseczki praktycznie wgl nie widać wiec nic nie wskazuje na to ze owulacja przybywa
A jakie długie masz cykle, myślę że masz jeszcze czas na owulację i za parę dni testy zaczną ciemnieć, nie przestawaj robić 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

dolaczam do Waszego grona! Chyba potrzebuje jakiegoś wsparcia słysząc ciagle dookoła ze wszyscy zachodzą w ciąże a u nas nic. Staraliśmy się 7 miesięcy o dziecko i kiedy już zobaczyłam 2 kreski na teście i już świętowaliśmy, niestety poroniłam (16.03).

Może teraz z Wami będzie mi trochę lżej przy kolejnym podejściu :)
 
Do góry