reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, piękne kreseczki, gratulacje:)
A ja dziś po prawie 5 godzin wiszenia na telefonie dostałam się na połowę lipca na konsultację do WIM do kwalifikacji do programu klinicznego dotyczącego Ashermana . Uff to była walka, panie usilnie chciały mnie zniechęcić i zmusić bym poszła prywatnie do jednego z dr który się tym zajmuje , nawet miały numery telefonów do ich prywatnych gabinetów , w końcu tak trafiłam że z samym doktorem rozmawiałam i bez problemu mnie przyjmie w szpitalu na NFZ. Dało mi to iskierkę nadziei
 
reklama
Właśnie wróciłam z łazienki i się aż przestraszyłam, krew jest bardzo wodnista i krwistoczerwona, dosłownie jak na horrorach nigdy takiej nie miałam, zazwyczaj brunatno czerwona jest i ze śluzem i skrzepami, mam się martwić? 😱
Miałam tak samo, jakieś 2 cykle temu. Okres w 16 dc zawitał. Taki właśnie jak opisujesz: wodnisty, jasnoczerwony i non stop się lało, bez śluzu czy skrzepów. Tez byłam trochę zdziwiona. Po okresie byłam u ginekologa. Powiedział ze nic nietypowego nie widzi i ze mogło to być spowodowane zmianami hormonalnymi i wcześniejszym zluszczeniem się endometrium.
 
Dziewczyny, mam pytanie: dostałam skierowanie na USG, żeby sprawdzić czy endo jest w porządku. Lekarz mówił, żebym zapisała się na 12dc. Ale, że @ się przesunęła, to terminy już były pozajmowane i umówiłam się na 15 dc (wg mnie to będzie dzień - dwa dni przed owu), czy Waszym zdaniem OK? Nie mam jak skontaktować się z lekarzem, a nie dopytalam dlaczego akurat 12dc. Wydaje mi się, że im bliżej owu tym lepiej.. ale nie jestem ekspertem 😅 I w sumie nie wiem czy iść, czy czekać do następnego cyklu.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Witam się w 1dc, zaczynamy 12 cykl starań, pierwszy stymulowany się nie udał 😔
Kochana! 3mam kciuki za kolejny cykl 😘 ten pierwszy był taki na rozruch dla organizmu 😉🙃 Glowa do góry! 🍀 Ja teraz zaczynam 3ci cykl. 1szy zaowocował torbiela ale ten poprzedni juz był piękny wiec mam nadzieje ze tak jizbzistanie i Tobie również tego gorąco życzę 😁😁🍀
 
Cześć dziewczyny. Proszę o radę, widziałam że stosowałyście diostinex, jakie zalecenia gdy okazało się że jesteście w ciąży? Moja bratowa właśnie się dowiedziała o ciazy, nie może się dodzwonić do lekarza, a jutro powinna wziąć diostinex i nie wie czy brać czy nie. U niej ciąża to cud, nie ma praktycznie szyjki, więc proszę was bardzo odezwijcie się jak to było u was...
 
Wszystkie witają się na początku cyklu, a ja w połowie :D wg obliczeń i wielu statystyk jest 2-3dpo i 16dc, wczoraj po dogodnych warunkach już susza, a dziś patrzę i nadal białko jaja :O Nie wiem co o tym myśleć.... Pierwszy taki śluz był 5 dni temu, a wcześniej jeszcze wodnisty. Wczoraj byłam przekonana że okres płodny się już skończył 🤔 Tak czy siak wczoraj mnie nie było więc nie można było uskutecznić staranek, a przedwczoraj stwierdziłam że 1 dzień przerwy to za krótko 😃 zresztą byłam totalnie bez ochoty, więc skoro jest jak jest to chyba trzeba jeszcze dziś się postarać 🙂
Nie ma mnie tu tak często bo zwyczajnie nie mam czasu, ale wszystko w wolnej chwili nadrabiam. Gratulacje dla wszystkich pięknych kreseczek! 🌸 🤗🌈
 
Cześć dziewczyny. Proszę o radę, widziałam że stosowałyście diostinex, jakie zalecenia gdy okazało się że jesteście w ciąży? Moja bratowa właśnie się dowiedziała o ciazy, nie może się dodzwonić do lekarza, a jutro powinna wziąć diostinex i nie wie czy brać czy nie. U niej ciąża to cud, nie ma praktycznie szyjki, więc proszę was bardzo odezwijcie się jak to było u was...
Hej. Ja z tego co pamiętam od lekarza usłyszałam jak bralam dostinex "w przypadku ciąży odstawić". Teraz biorę inny lek . Norprolac. Zalecenia te same.
 
reklama
Cześć, ja też nie wierze że w tym cyklu się uda (a to dopiero połowa) więc dołączam do grupy :)
Staramy się od września o pierwsze dziecko, zaczęłam brać MioVelie bo w USG wyszła wielopęcherzykowość i mam bardzo długie cykle. Mam nadzieję że w przyszłym roku się wreszcie uda
Pęcherzyki powietrza w jajnikach utrudniają zajście w ciążę?
 
Do góry