reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022 tymczasowe

reklama
Cześć kobietki! Ja wczoraj czułam się jak na odwyku, syndrom odstawienia normalnie mnie złapał od braku forum 😄 cieszę się ze udało się to obejść. U mnie od wczoraj mocny spadek temperatury, Clearblue biały jak śnieg, dzisiaj chyba przyjdzie @ bo już czuje. W przypływie motywacji na kolejny miesiąc zapisałam starego na badanie nasienia, nawet nie trzeba było długo przekonywać 😙 problem tylko ze badanie przypada na nasz płodny tydzień a zalecana jest min. 3 dniowa wstrzemięźliwość, ech, No nic. Czekam na wasze kreski bo moje w tym miesiącu nie są mi dane
 
Cześć kobietki! Ja wczoraj czułam się jak na odwyku, syndrom odstawienia normalnie mnie złapał od braku forum 😄 cieszę się ze udało się to obejść. U mnie od wczoraj mocny spadek temperatury, Clearblue biały jak śnieg, dzisiaj chyba przyjdzie @ bo już czuje. W przypływie motywacji na kolejny miesiąc zapisałam starego na badanie nasienia, nawet nie trzeba było długo przekonywać 😙 problem tylko ze badanie przypada na nasz płodny tydzień a zalecana jest min. 3 dniowa wstrzemięźliwość, ech, No nic. Czekam na wasze kreski bo moje w tym miesiącu nie są mi dane
No, dlatego my zawsze ze starym celujemy z badaniem nasienia w okres albo po płodnych :D
 
Może by tak po oznaczać laski ze staraczek i wątków kreskowych. Jak bede przed kompem to zajrzę i pooznaczam. I @Bibi89 co u Ciebie??

właśnie też miałam w myślach oznaczyć @Bibi89, wchodzę, a tu ktoś mnie wyprzedził 😝 Czy wszystko u Ciebie ok? Jak Nasze małe hiszpańskie dziecko?
@hachette czy Ty już się regularnie bzykasz? 😁
Co to za beznadziejny dzień był wczoraj, myślałam że wszyscy olali forum i czytałam jakieś beznadziejna wątki które zupełnie mnie nie interesują zeby zabić czas 😂😂
Ja jutro idę na usg zobaczyć czy hiszpański dzieć jeszcze tam jest, czy nie ulokował się poza macicą i który to krwiak mi tak sączy ze plamię krwią... 😑😑 nie tak sobie wyobrażałam ten stan, miałam pic warzywne smoothie, ćwiczyć jogę i czuć się kurna błogosławiona a nie tak do doopy jak się czuje ... no ale jutro mam nadzieję czegoś się dowiem 🤷🏽‍♀️

Fajnie ze jesteście znowu! 🥰
 
reklama
Co to za beznadziejny dzień był wczoraj, myślałam że wszyscy olali forum i czytałam jakieś beznadziejna wątki które zupełnie mnie nie interesują zeby zabić czas 😂😂
Ja jutro idę na usg zobaczyć czy hiszpański dzieć jeszcze tam jest, czy nie ulokował się poza macicą i który to krwiak mi tak sączy ze plamię krwią... 😑😑 nie tak sobie wyobrażałam ten stan, miałam pic warzywne smoothie, ćwiczyć jogę i czuć się kurna błogosławiona a nie tak do doopy jak się czuje ... no ale jutro mam nadzieję czegoś się dowiem 🤷🏽‍♀️

Fajnie ze jesteście znowu! 🥰
To koniecznie dawaj nam tu znać po wizycie!
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
25 tys
Wyświetleń
2M
Do góry