reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
No to i ja oficjalnie już mogę się z Wami przywitać . Mam 29 lat , staramy się o 1 dziecko , w marcu poronienie w 12 tyg , w czerwcu biochem - moje badania wszystkie dobre . Aktualnie dziś powinnam dostać @ ale test negatywny wiec czekamy aż przyjdzie… :) , to będzie 6 cs .
Hejo, witam i zapraszam :)
 
Melduję się i ja na nowym wątku ;) lat za chwilę 32, jedna ciąża stracona w kwietniu 2020, od tamtej pory nic. W tym cyklu robię bhcg 23 grudnia :) będę 14 dni po ovitrelle i mam nadzieję, ze wynik będzie pozytywny i nieprzekłamany zastrzykiem 🙈
czy któraś z Was testuje w święta? 🙈🙈
 
Melduję się i ja na nowym wątku ;) lat za chwilę 32, jedna ciąża stracona w kwietniu 2020, od tamtej pory nic. W tym cyklu robię bhcg 23 grudnia :) będę 14 dni po ovitrelle i mam nadzieję, ze wynik będzie pozytywny i nieprzekłamany zastrzykiem 🙈
czy któraś z Was testuje w święta? 🙈🙈
Ja mam według kalendarza owulację w wigilię, więc liczę na magię świąt :D
 
ja jakoś pierwszy/drugi dzień świąt (o ile nic mi się nie poprzestawia) 😂 Więc może magia świąt zadziała 😝
Trochę mam nadzieję, ale po takim czasie też mi cieżko liczyc na cud xD teraz skupiam się na tym, zeby zrobić drożność :) Mam nadzieje, ze biocenoza wyjdzie ok, bo już raz miałam i cośtam mi wyhodowali
 
Melduję się i ja na nowym wątku ;) lat za chwilę 32, jedna ciąża stracona w kwietniu 2020, od tamtej pory nic. W tym cyklu robię bhcg 23 grudnia :) będę 14 dni po ovitrelle i mam nadzieję, ze wynik będzie pozytywny i nieprzekłamany zastrzykiem 🙈
czy któraś z Was testuje w święta? 🙈🙈
Ja testuję w pierwszy dzień świąt 🥰🥰 i licze na świąteczny cud 🥰
 
Hejka, u mnie okres się rozkręca, więc przyjdzie jutro z zegarkiem w ręku. No cóż, jak to mój mąż powiedział - staramy się dalej. Kolejjny cykl będzie również stymulowany, już z podwoją dawką i zobaczymy co los przyniesie. O tyle fajnie, że na Sylwestra wyjeżdżonym do Zakopanego ;) Wiec trochę odpoczniemy.
 
reklama
Do góry