reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A u mnie wyskok temp z pewnością nie oznaczał owulki - na USG pęcherzyk urósł do 23x19 mm więc chyba odpuszczę sobie kombinowanie z temp. 🤣
 
reklama
Ale pęknie na dniach albo już.
Ja raz zbadałam proga o 7 rano i był 4 a godzinę później na usg był pęcherzyk 26 mm, który musiał Już pękać bo ewidentnie był to dzień owulacji.
Więc pewnie jakbym zmierzyła temperature wtedy to by się okazało, że już skoczyła [emoji23][emoji28]
Różne są cuda.
A u mnie wyskok temp z pewnością nie oznaczał owulki - na USG pęcherzyk urósł do 23x19 mm więc chyba odpuszczę sobie kombinowanie z temp. [emoji1787]
 
Ja teoretycznie powinnam testować… dzisiaj, bo dziwna rzecz się stała. Okresu nie dostałam, nie mam też plamień, które zazwyczaj pojawiają się 1-2 dni przed🧐 Czuję się o dziwo okresowo, wiec może lada dzień @ przybędzie … chyba nie chce sobie robić nadziei
 
Ale pęknie na dniach albo już.
Ja raz zbadałam proga o 7 rano i był 4 a godzinę później na usg był pęcherzyk 26 mm, który musiał Już pękać bo ewidentnie był to dzień owulacji.
Więc pewnie jakbym zmierzyła temperature wtedy to by się okazało, że już skoczyła [emoji23][emoji28]
Różne są cuda.
Być może to jest podobna sytuacja 🙂 dziś USG robił mi ktoś inny niż moja gin (nie było dziś jej w pracy) i zalecił mi ovitrelle w środę wieczor... Żeby dać jak to ujął czas endometrium bo jest słabe... (7,44 mm) - trochę mnie to dziwi jakoś w sensie takie zalecenie przy tej wielkości
 
Być może to jest podobna sytuacja 🙂 dziś USG robił mi ktoś inny niż moja gin (nie było dziś jej w pracy) i zalecił mi ovitrelle w środę wieczor... Żeby dać jak to ujął czas endometrium bo jest słabe... (7,44 mm) - trochę mnie to dziwi jakoś w sensie takie zalecenie przy tej wielkości
No dziwne, bo do środy może być już bardzo dużych rozmiarów jeśli nie pęknie :O a do ewentualnego zagnieżdżenia jeszcze może to endometrium sobie podrosnąć. Ovitrelle niby nie zaszkodzi, nawet jak pęcherzyk pęknie, ale no argumentacja by się przydała :)
 
No dziwne, bo do środy może być już bardzo dużych rozmiarów jeśli nie pęknie :O a do ewentualnego zagnieżdżenia jeszcze może to endometrium sobie podrosnąć. Ovitrelle niby nie zaszkodzi, nawet jak pęcherzyk pęknie, ale no argumentacja by się przydała :)
No właśnie argumentacja jest o endometrium i mnie dziwi bo jak mówisz pęcherzyk jak nie pęknie sam może być już za duży 🤔
 
No właśnie argumentacja jest o endometrium i mnie dziwi bo jak mówisz pęcherzyk jak nie pęknie sam może być już za duży 🤔
A wiesz czy pęcherzyki Ci wogóle pękają? Pierwszy raz z ovitrelle? Ja dostałam na pęknięcie przy 18 i 19mm na wieczór, a dwa dni później było już po.
 
reklama
Pokażę Wam coś zabawnego 😬 dziś w nocy śniło mi się, ze kąsały mnie komary i mrówki. Weszłam z nudów na sennik a tam:
83BDA0A6-36C8-4DF0-9F92-081E8D91328E.jpeg

Także oby wujo freud się nie mylił 😬😬😂😀🤞🏻
 
Do góry