reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Cieszę się. Ale wtedy też tak miałam i wyłapało mi biochemiczna. Ale teraz jest wyraźniejsza. Okres za 2 dni ale zaczyna mnie męczyć zgaga i zawroty głowy. Któras też tak miała? Dzisiaj z głupoty kupiłam sobie test i wyszły 2 kreski
 
Cieszę się. Ale wtedy też tak miałam i wyłapało mi biochemiczna. Ale teraz jest wyraźniejsza. Okres za 2 dni ale zaczyna mnie męczyć zgaga i zawroty głowy. Któras też tak miała? Dzisiaj z głupoty kupiłam sobie test i wyszły 2 kreski
Nie jestem ekspertem, sama też nie miałam takich doświadczeń, ale na tym etapie nie powinnaś się chyba zadręczać tym czy będzie biochemiczna, czy pozamaciczna czy jeszcze inne komplikacje. Kolejne badania wraz z upływem czasu będą dostarczać ci nowych, wiarygodnych informacji o ciąży, a na tą chwilę doszukiwanie się odpowiedzi to jak wróżenie z fusów- tym bardziej że dochodzą jeszcze emocje, które mogą powodować różne stany i odczucia. Ciesz się, nie panikuj na zapas bo nic pozytywnego z tego nie będzie.
Gratuluję i życzę spokojnej, książkowej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
 
Cześć dziewczyny! Przypadkiem trafiłam na forum z 2021 i zagnieżdżę na Waszym. Staram się o pierwsze dziecko od sierpnia 2021, bazuje na aplikacji w tel. natomiast przestałam już w nią wierzyć. Próbowałam również testów owu, zwątpiłam również po dwóch miesiącach ale po komentarzach i opiniach spróbuje jeszcze raz 😋 Trzymam za Was wszystkie kciuki
 
Cześć dziewczyny! Przypadkiem trafiłam na forum z 2021 i zagnieżdżę na Waszym. Staram się o pierwsze dziecko od sierpnia 2021, bazuje na aplikacji w tel. natomiast przestałam już w nią wierzyć. Próbowałam również testów owu, zwątpiłam również po dwóch miesiącach ale po komentarzach i opiniach spróbuje jeszcze raz 😋 Trzymam za Was wszystkie kciuki
Cześć. Z jakiej aplikacji korzystasz? Dziewczyny tutaj chwaliły Flo, ja osobiście jestem zadowolona z darmowej aplikacji Bella i korzystam też z testów owulacyjnych. Robiłaś jakieś badania, czy wszystko u ciebie gra?
 
Hej 😊 Korzystam z aplikacji P.C. Robiłam ogólne badania krwi, kwas foliowy. Byłam z wynikami u ginekologa i twierdziła że wszystko w najlepszym porządku i takie wystarczą. Testy owulacyjnych robiłam przez dwa miesiące w spodziewanym okresie owulacji (wg. Aplikacji) i ani dnia nie wyszedł mi pozytywny. Spróbuję każdego dnia po Waszych komentarzach, zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
Dziewczyny, dopiero co zaczynam przygodę z testami owulacyjnymi. Dzisiaj jest 12dc wg flo, ogólnie czuje że owulacja się zbliża. To już jest pik ?
 

Załączniki

  • 663BB969-296B-4E88-A8DA-7B056C93DB6B.jpeg
    663BB969-296B-4E88-A8DA-7B056C93DB6B.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 107
Do góry