reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Hej [emoji4] Korzystam z aplikacji P.C. Robiłam ogólne badania krwi, kwas foliowy. Byłam z wynikami u ginekologa i twierdziła że wszystko w najlepszym porządku i takie wystarczą. Testy owulacyjnych robiłam przez dwa miesiące w spodziewanym okresie owulacji (wg. Aplikacji) i ani dnia nie wyszedł mi pozytywny. Spróbuję każdego dnia po Waszych komentarzach, zobaczymy co wyjdzie.

Mi aplikacja pokazywała owu zupełnie z dupy [emoji23] nie musisz robić owulakow cały cykl, na instrukcji jest napisane kiedy warto zacząć w zależności od długości cyklu, nie wiem jak długie masz Ty ale myśle ze od 10dc możesz zacząć. Niektórym pik się utrzymuje długoi wystarczają im testy raz dziennie, mi się utrzymuje króciutko i w okresie kiedy zbliżam się do piku testuje nawet 3-4 razy dziennie. Poza tym polecam monitoring u ginekologa, pomierzy i endometrium i pecherzyki [emoji3526] jakie badania krwi robiłaś?
 
Mi aplikacja pokazywała owu zupełnie z dupy [emoji23] nie musisz robić owulakow cały cykl, na instrukcji jest napisane kiedy warto zacząć w zależności od długości cyklu, nie wiem jak długie masz Ty ale myśle ze od 10dc możesz zacząć. Niektórym pik się utrzymuje długoi wystarczają im testy raz dziennie, mi się utrzymuje króciutko i w okresie kiedy zbliżam się do piku testuje nawet 3-4 razy dziennie. Poza tym polecam monitoring u ginekologa, pomierzy i endometrium i pecherzyki [emoji3526] jakie badania krwi robiłaś?
morfologia
 
Mi aplikacja pokazywała owu zupełnie z dupy [emoji23] nie musisz robić owulakow cały cykl, na instrukcji jest napisane kiedy warto zacząć w zależności od długości cyklu, nie wiem jak długie masz Ty ale myśle ze od 10dc możesz zacząć. Niektórym pik się utrzymuje długoi wystarczają im testy raz dziennie, mi się utrzymuje króciutko i w okresie kiedy zbliżam się do piku testuje nawet 3-4 razy dziennie. Poza tym polecam monitoring u ginekologa, pomierzy i endometrium i pecherzyki [emoji3526] jakie badania krwi robiłaś?
 
reklama
Do góry