reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
A czy słyszałaś od ginekologów że już tylko im vitro? Czy dają szansę na naturalne?
Oni lubią zrzucać czasem robotę na in vitro i umywają ręce. U mnie się udało bez In Vitro, a miało się nie udać. Andrzejek ma 2 lata.
Ale pamiętaj. Lepiej wszystkiego spróbować, niż się zastanawiać i potem żałował, a bo może by się tak udało... Ja nie żałuję, choć straciłam na to kasę.
 
Oni lubią zrzucać czasem robotę na in vitro i umywają ręce. U mnie się udało bez In Vitro, a miało się nie udać. Andrzejek ma 2 lata.
Ale pamiętaj. Lepiej wszystkiego spróbować, niż się zastanawiać i potem żałował, a bo może by się tak udało... Ja nie żałuję, choć straciłam na to kasę.
I jeszcze jedno. I mnie udało się w miesiąc po nieudanym InVitro. Myślę, że progesteron po transferze pomógł. Andrzejek jest cudowny. Warto walczyć.
 
I jeszcze jedno. I mnie udało się w miesiąc po nieudanym InVitro. Myślę, że progesteron po transferze pomógł. Andrzejek jest cudowny. Warto walczyć.
Najważniejsze że masz ukochanego syna;) pozdrawiam Was ciepło. Ja trochę olałam sprawę pierwsze pół roku ale teraz działam. Też jestem zdania że trzeba spróbować wszystkiego.
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytaniw czy branie primolut nor od 17 dnia cyklu przez 10 dni w celu uregulowania cyklu moze dawac faszywe dodatnie testy owulacyjne w 23 dc ?
 
Do góry