reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

reklama
Hej dziewczynki.Piszę dopiero teraz,ale jestem kompletnie padnięta...z 4 godziny łaziliśmy po sklepie,wybieraliśmy kolory do pomalowania ścian,kupiliśmy nowy sedes w kształcie sera żółtego :-D:-D:-D,odebraliśmy umowę najmu...I oczywiście złapała nas ulewa i burza,a przy powrocie już skwar.:dry: Byłam tak głodna,że sadystycznym szarpnięciem zmusiłam P. do zatrzymania się w pizzerii i zjedliśmy pyszną carbonarę.:-D Ledwo się po niej ruszam...
Poza tym,to....@ nadal nie ma,z chęcią bym zatestowała,ale już późno,więc może poczekam do rana>?:sorry: Rano w łóżku miałam mdłości,dopiero po dłuższej chwili przeszły,a potem na spacerze też mnie dopadło...Ale nie chcę się nakręcać,mam słabą nadzieję na ten cykl...:no:
No to jutro z samego rana czekam na wieści!!! Oby były dwie krechy!!
Ulika - miłego no i przede wszystkim owocnego świętowania ;-)
 
karotka to trzymam &&&&&&&& za jutro:-) co do remontu to szczyt góry lodowej! Nasz remont ciągnął się przez ponad miesiąc, od chodzenia po sklepach schudłam 3kg! Nastaw się więc na dreptanie i wybieranie.:-)
 
Eh.... jakieś przygnębienie mnie dopadło... Coś czuję, że się nie udało :-(


czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Mroowka - 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
 
reklama
Nowy miesiąc nowe możliwości, nowe postanowienia:
- jeśli gotujecie dla swoich M lasagne wegetariańskie na kolację to muszę chociaż zrezygnować z GOTOWANIA parówek :rofl2:
- zawsze wydawało mi się, że w udanym związku rozmowy są bardzo ważne - zdecydowana zmiana priorytetów!!
- jutro kupuję termometr
- zrobię jakieś badanka
- no i będę liczyła, na kciuki, które napewno będziecie trzymały :sorry:
 
Do góry