reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Rybka z tymi testami to różnie jest.
Np u mnie już od 5dc lekka druga kreska i koło 13dc już jest pozytyw. Czasem jest dwa dni, czasem cztery.
A w tym miesiącu np nie było wcale drugiej kreseczki, i tak robiłam.. robiłam i nagle bach dwie ciemne w 10dc. Dzień później już była bledsza.
 
reklama
karola tak, zawsze o 6.20-6.30 przed wstaniem z łóżka. Też się dziwię dlaczego mi ta tempka tak skacze? Szyjkę mam wysoko, ale nie potrafię odróżnić twarda czy miękka i otwarta czy zamknięta :-(. Będę obserwować zmiany. Kurczę, chyba za bardzo się nakręcam przecież to dopiero 6dc :zawstydzona/y:

Mrowkaa masz rację, może to jakieś zaburzenia :-(
 
Zgadzam sie z Moniqaa, ze testy owu roznie wychodza. U mnie juz jest bardzo blisko owulacji a testy wychodza negatywne mimo ze mam takie, ktore wykrywaja owu 4 dni przed. Wiec to zalezy chyba od stezenia poziomu hormonow. Przepraszam, ze pisze bez polskich znakow ale jestem w pracy i na telefonie nie mam polskiego jezyka.:-)
 
Mhmmm to wychodzi, ze dzisiaj 15 dzień a ja dalej owulacji nie miałam. A cykle trwają około 28 dni.
Czyli wychodzi na to, ze w tym miesiącu nie miałam owulacji??? Tak mam to rozumieć????:confused::shocked2:
 
Rybka, a poza testami owu obserwujesz śluz/mierzysz temp.?
Bo wiesz nawet pozytywny test owu nie gwarantuje, że owu się odbyła....
Tak samo negatywny test nie oznacza, że owu nie było - mogłaś np przegapić pik LH (może u ciebie być gwałtowny: szybko w górę, szybko w dół).
 
ewcia - tez "zaburzenia" to normalna sprawa po stosunku- tylko czasem trochę trudniej ocenić śluz :blink: ale dla wszelkiej pewności polecam uskuteczniać staranka - nigdy nic nie wiadomo ;-)
 
Witam wszystkie dziewczyny! karotka marsz na betę w piątek lub poniedziałek.:-) testy mogą się mylą:-)
Jedziemy dziś z mężem na działkę grillować, jest 31 stopni w cieniu dlatego czekamy do 16 i wtedy wyruszamy! Miłego popołudnia, &&&&&& zaciśnięte za wszystkie staraczki!
 
gabi u mnie 33dc...:-(I nic nie zapowiada @. Dzięki niepokalankowi ostatnia @ była mniej bolesna niż zwykle,ale nic poza tym... Właśnie też tak słyszałam,że najlepiej robić teściki +7 dni po terminie @,ale-my,staraczki-chcemy przecież wiedzieć jak najprędzej.:-D
lamorela tak chyba właśnie zrobię,jeśli w weekend nic się nie zmieni,to w poniedziałek pójdę na betkę...swoją drogą,nie robiłam jej jeszcze w Niemczech i nie wiem czy mam iść prosto do szpitala,czy gdzie....:szok: No i ile to kosztuje.:sorry2:
Też mam ochotę na grilla,ale u nas pogoda dzisiaj dziwna..To wieje i pada,za chwilę słońce,potem znów szarówa...ale nawet zadowolona jestem,bo te upały są nie do wytrzymania.:no:
 
reklama
witam!!!nazywam sie Paulina mam 24 latka(jutro), starania 2 latka,oprocz 7miesiecy kiedy P był na misji w Afganistanie. wrocil miesiac temu i zabralismy sie ponownie do tworzenia:D 3 sierpnia wychodze za mąż:) przyznam sie ze podczytuje Was od jakiegos czasu,moge sie przyłaczyc? mysle ze cos wyszlo z naszych czerwcowych straranek.tescior bobo test-rozowa kreseczka,krew beta oddana.ok 17-18 wynik!!! nie uwierze zanim n ie zobacze na pismie:)ŻYCZE WAM WSZYSTKIM POWODZENIA:D!!!Pozdrawiam
 
Do góry