reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Prolaktyna ok, ale mam hiperprolaktynę, THS ok - od samego początku,
z temp różnie bo nie mierzę codziennie :-(ale skok jest i utrzymuje się do dzisiaj b.wysoka
 
reklama
ja zaczęłam pić w tym cyklu zioła ojca Sroki na pobudzenie pracy jajników bo leniwe są nadal po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, jeden to w ogóle nie chce się obudzić. :wściekła/y:

zioła nie zaszkodzą a może akurat coś zadziałają ;-)
 
Witam wszystkie nowe staraczki!!!
U mnie jednak owulacja nadchodzi...bardzo spokojnie ale nadchodzi, na testach zaczęła pojawiać się druga kreska i co dzień co raz widoczniejsza. Dzisiaj mam nadzieje ujrzeć drugą o takim samy zabarwieniu. Wychodzi mi, ze to mój 18 dzień - czyli coś późno ta owulacja u mnie, nie sądzicie. Mam cykle około 28 dni, czy to oznacza, ze okres przyjdzie później, powinnam sobie datę okresu zmienić???? Tak jak pisałyście może moja psychika szaleje.....
W życiu nigdy nie jest łatwo.....ważne aby potrafić walczyć o to co dla nas najważniejsze:-)

Trzymam kciuki:-)
 
brydz...- wredna małpa, a kysz wynoś się...
Oby to była ostania przed następnymi 9 miesiącami. I niech szybko się kończy oby humoru nie psuła....
 
Witam! Brydzia pogoń tą @ i niech już więcej nie przychodzi, 1dc to nowa szansa więc nie łam się!
Rybka ja mam dokładnie tak samo. Kiedy nie staraliśmy się to moje ciało chodziło jak w zegarku, 28 dni cykl, pyk w 14 wyraźny ból konkretnego jajnika, czasem nawet co do godziny np zawsze ok 20 wieczorem 28 dnia - @ No po prostu książkowe funkcjonowanie! A teraz ??? Mam 16 dc - na testach blada druga od 3 dni i nie może się rozkręcić, sucho! nawet śluzu się nie da obserwować. Żadnego bólu w podbrzuszu. Psychika naprawdę może nam wszystko popsuć! Na wszelki wypadek staranka regularne ale ja już sama nie wiem co jest grane!
Czy może dziś ktoś testuje??
 
reklama
rybka jeśli owulacja Ci się przesunęła to @ też się przesunie, ponieważ owulacja występuje ok 14 dni przed @. Jak ja miałam raz owu w 33 dc, to @ przyszła dopiero w 46 dc.

brydzia w takim razie kciuki za nowy cykl, i zapraszamy do lipcówek ;)

ulika no niestety, fajnie gdyby dało się wyłaczyć psychikę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry