reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, spóźnia mi się okres tydzień czasu. Od ponad tygodnia tak naprawdę mam mocne bóle brzucha jak na miesiączkę, jajniki kłują jak szalone, piersi bolą, kręgosłup równiez boli okropnie... Wcześniej jeśli chodzi o śluz była susza, teraz niewielkie plamienia brązowe jak kawa z mlekiem heh... I zdarza się do tego wodnisty śluz
Robiłam dzisiaj test. Wyszedl negatywnie. Sama nie wiem o co chodzi. Dodam jeszcze że w 11 dc byłam u gina i nie widział owulacji... Sama już nie wiem co się dzieje. Przez tą całą sytuację nie wiem czy do giną się dostanę. Jutro będę próbować..
 
reklama
Dziewczyny, spóźnia mi się okres tydzień czasu. Od ponad tygodnia tak naprawdę mam mocne bóle brzucha jak na miesiączkę, jajniki kłują jak szalone, piersi bolą, kręgosłup równiez boli okropnie... Wcześniej jeśli chodzi o śluz była susza, teraz niewielkie plamienia brązowe jak kawa z mlekiem heh... I zdarza się do tego wodnisty śluz
Robiłam dzisiaj test. Wyszedl negatywnie. Sama nie wiem o co chodzi. Dodam jeszcze że w 11 dc byłam u gina i nie widział owulacji... Sama już nie wiem co się dzieje. Przez tą całą sytuację nie wiem czy do giną się dostanę. Jutro będę próbować..

Pewnie owu się przesuneła... Oby :)

A ile trwają u ciebie cykle?
 
Owulacja może się przesuwać tak jak cykl może się różnić ilością dni. Plus/minus 4 dni to zawsze w normie :)
A ja się zastanawiam jak to było z ta moja owu czy faktycznie była już w 15 dc zamiata 19 i czemu tak się stało i czy udało się. Coprawda mic a nic nie czuje ale zawsze cień szansy jest. Bardzo bym chciała mimo obecnej sytuacji w świecie. Moja ciąża i tak będzie wysokiego ryzyka czeka mnie siedzenie w domu woec czy teraz czy później to i tak mnóstwo wyrzeczeń. No bardzo bym chciała ar narazie 4 dni po owu brak objawów ciąży...
 
WHO nie zaleca przerywać starań.
To dobre wieści. A masz jakiś namiar na te zalecenia?


taaa ich wczesna ciaza.. do 12tyg nie robia nic, wiec w jaki sposob moga sprawdzic czy poronienie bylo spowodowane korona czy nie..
To nie są brytyjskie badania, a raczej światowe. Oparte na działaniu podobnych wirusów, które są już bardziej zbadane, jak MERS czy SARS.
Macie jednak rację, że tak na prawdę jest za mało danych, żeby cokolwiek stwierdzić z całą pewnością.


A to wogole możliwe żeby jeszcze podczas okresu mieć owulacje ?
Raczej nie, a na pewno nie podczas pierwszego dnia okresu. Bardziej prawdopodobne pod koniec, ale to raczej niepełnowartościowe owulacje, ponieważ jajeczko w tak krótkim czasie nie zdąży odpowiednio dojrzeć.


Kochane powiedzcie mi. Przypomne ze 2 tyg temu poronilam w 4+4 ciaze...biochemiczna zaraz po odstawieniu antykoncepcji. Robilam wtedy testy owulacyjne itp ale na owulacje nic nie czulam. Po stracie od razu mozemy sie starac. Robilam testy owulacyjne bo mi sie przesunelo troszke ale chodzi o to iż..2 dni temu wyszedl mi mega pozytyw wiec owulacja wypada dzis. I czy mozliwe ze prz3z to mam bardzo wrazliwe i bolesne sutki? Czy to ok? W tamtym cyklu nic takiego nie mialam...w ogole nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek no ale antykoncepcyjne bralam spory czas wiec juz zapomnialam jak to jest w owulacje. Generalnie moze byc to przyczyna dzisiejszej owulacji? Hormony itp...?
Ja zawsze miałam wrażliwe piersi i sutki po owulacji, ale jestem 20 dni po poronieniu i też zaczęły mnie już boleć od 5 dni, i to bardziej niż dotychczas (tak jak bolały w ciąży). Mam wiele symptomów dni płodnych, ale owulacji chyba nie było.


Robilam testy owulacyjne od 5dc i wypada ze miedzy wczoraj a dzis owulacja poniewaz przedchwila powtorzylam test i poziom lh juz opada😊
Testy owulacyjne przecież tego nie pokazują. Robi się je tylko do pierwszego pozytywu, bo dalej nie są już wiarygodne.
 
reklama
To dobre wieści. A masz jakiś namiar na te zalecenia?



To nie są brytyjskie badania, a raczej światowe. Oparte na działaniu podobnych wirusów, które są już bardziej zbadane, jak MERS czy SARS.
Macie jednak rację, że tak na prawdę jest za mało danych, żeby cokolwiek stwierdzić z całą pewnością.



Raczej nie, a na pewno nie podczas pierwszego dnia okresu. Bardziej prawdopodobne pod koniec, ale to raczej niepełnowartościowe owulacje, ponieważ jajeczko w tak krótkim czasie nie zdąży odpowiednio dojrzeć.



Ja zawsze miałam wrażliwe piersi i sutki po owulacji, ale jestem 20 dni po poronieniu i też zaczęły mnie już boleć od 5 dni, i to bardziej niż dotychczas (tak jak bolały w ciąży). Mam wiele symptomów dni płodnych, ale owulacji chyba nie było.



Testy owulacyjne przecież tego nie pokazują. Robi się je tylko do pierwszego pozytywu, bo dalej nie są już wiarygodne.
Jezeli poziom lh spada to jest juz po owulacji 😊. Bo najwiekszy wzrost jest na chwile przed nią
 
Do góry