reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Może Ci się owu przesunela i przez to okres też. A jeśli cykl bezowulacyjny to one są podobno długie. Który dzień masz dzisiaj?
Dziewczyny, spóźnia mi się okres tydzień czasu. Od ponad tygodnia tak naprawdę mam mocne bóle brzucha jak na miesiączkę, jajniki kłują jak szalone, piersi bolą, kręgosłup równiez boli okropnie... Wcześniej jeśli chodzi o śluz była susza, teraz niewielkie plamienia brązowe jak kawa z mlekiem heh... I zdarza się do tego wodnisty śluz
Robiłam dzisiaj test. Wyszedl negatywnie. Sama nie wiem o co chodzi. Dodam jeszcze że w 11 dc byłam u gina i nie widział owulacji... Sama już nie wiem co się dzieje. Przez tą całą sytuację nie wiem czy do giną się dostanę. Jutro będę próbować..
 
To dobre wieści. A masz jakiś namiar na te zalecenia?



To nie są brytyjskie badania, a raczej światowe. Oparte na działaniu podobnych wirusów, które są już bardziej zbadane, jak MERS czy SARS.
Macie jednak rację, że tak na prawdę jest za mało danych, żeby cokolwiek stwierdzić z całą pewnością.



Raczej nie, a na pewno nie podczas pierwszego dnia okresu. Bardziej prawdopodobne pod koniec, ale to raczej niepełnowartościowe owulacje, ponieważ jajeczko w tak krótkim czasie nie zdąży odpowiednio dojrzeć.



Ja zawsze miałam wrażliwe piersi i sutki po owulacji, ale jestem 20 dni po poronieniu i też zaczęły mnie już boleć od 5 dni, i to bardziej niż dotychczas (tak jak bolały w ciąży). Mam wiele symptomów dni płodnych, ale owulacji chyba nie było.



Testy owulacyjne przecież tego nie pokazują. Robi się je tylko do pierwszego pozytywu, bo dalej nie są już wiarygodne.
Mam tylko wypowiedź ginekologa na YouTube. On się powoływał na zalecenia who. Po niemiecku. Jak chcesz to chętnie prześlę.
 
Dziewczyny, spóźnia mi się okres tydzień czasu. Od ponad tygodnia tak naprawdę mam mocne bóle brzucha jak na miesiączkę, jajniki kłują jak szalone, piersi bolą, kręgosłup równiez boli okropnie... Wcześniej jeśli chodzi o śluz była susza, teraz niewielkie plamienia brązowe jak kawa z mlekiem heh... I zdarza się do tego wodnisty śluz
Robiłam dzisiaj test. Wyszedl negatywnie. Sama nie wiem o co chodzi. Dodam jeszcze że w 11 dc byłam u gina i nie widział owulacji... Sama już nie wiem co się dzieje. Przez tą całą sytuację nie wiem czy do giną się dostanę. Jutro będę próbować..
Jak bym o sobie czytała tylko ja dzisiaj powinnam dostać okres mam bóle brzucha jak na miesiączkę nie boli cały czas tylko z przerwami , jajniki kłują jak szalone, piersi bolą, kręgosłup boli .Jeśli chodzi o śluz nie było testy owulacyjne od 10 dc coś tam pokazywały 11 dc byłam u ginekologa i nie widział owulacji później byłam 16 dc i też niby nic nie było widać. 🤔 🤔
 
Jezeli poziom lh spada to jest juz po owulacji 😊. Bo najwiekszy wzrost jest na chwile przed nią
Gdyby to było takie proste, to testy owu wskazywałyby moment owulacji, a tak nie jest.
Owulacja występuje w ciągu 24 do 36 godzin po wyrzucie LH. Niektóre źródła mówią, że od 24 do 48 godzin. W tym czasie testy owu mogą być pozytywne lub negatywne, nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ do analizy bierzemy tylko pierwszy pozytywny test.
Pozytywne testy mogą być nawet przez 5 dni pod rząd, co nie oznacza, że do owulacji jeszcze nie doszło. Tak samo negatywny test na drugi dzień nie oznacza, że do owulacji doszło.


Mam tylko wypowiedź ginekologa na YouTube. On się powoływał na zalecenia who. Po niemiecku. Jak chcesz to chętnie prześlę.
Nie, dziękuję. Nie znam na tyle języka, żeby tego posłuchać 😉
 
Gdyby to było takie proste, to testy owu wskazywałyby moment owulacji, a tak nie jest.
Owulacja występuje w ciągu 24 do 36 godzin po wyrzucie LH. Niektóre źródła mówią, że od 24 do 48 godzin. W tym czasie testy owu mogą być pozytywne lub negatywne, nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ do analizy bierzemy tylko pierwszy pozytywny test.
Pozytywne testy mogą być nawet przez 5 dni pod rząd, co nie oznacza, że do owulacji jeszcze nie doszło. Tak samo negatywny test na drugi dzień nie oznacza, że do owulacji doszło.



Nie, dziękuję. Nie znam na tyle języka, żeby tego posłuchać 😉
Ok ujme inaczej. Owulacje czuje kiedy mam poprzez miedzy innymi klocie jajnika i testy owulacyjne wtedy przestaja wykazywac PEAK i intensywnosc spada. Z tad wiem ze jest juz po. Kazdy ma inaczej ja rozpoznaje moment swojego cyklu tak. Jednak co do piersi sie zdziwilam bo tego nie mialam nigdy i nie wiedzialam czy to tez mozna wiazac z owulacja. 😉 takze testy testami. Tak z ciekawosci je robie ale bez nich tez wiem kiedy mniej wiecej jest owu.
 
reklama
Jak bym o sobie czytała tylko ja dzisiaj powinnam dostać okres mam bóle brzucha jak na miesiączkę nie boli cały czas tylko z przerwami , jajniki kłują jak szalone, piersi bolą, kręgosłup boli .Jeśli chodzi o śluz nie było testy owulacyjne od 10 dc coś tam pokazywały 11 dc byłam u ginekologa i nie widział owulacji później byłam 16 dc i też niby nic nie było widać. 🤔 🤔
Nie mam pojęcia o co chodzi... Ja oczywiście myślę zaraz negatywnie czyli jakieś polipy i te sprawy bo już miałam w swoim życiu coś takiego ale inaczej się objawialy
 
Do góry