reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Ja dziś 9 dzień po inseminacji i 9-10 dpo, kolejny dzień super bólu piersi, do tego skurcze i chwilami jakieś dziwne bole, czuje się tez taka napuchnięta, cisną mnie spodnie które są na mnie luźne. Nie dopuszczam do siebie myśli, ze się nie udało, ale z innego powodu niż przed okresem nie miałabym takiego wyjętego brzucha bo najedzona tez nie jestem ani nic 😂
 
reklama
Ja dziś 9 dzień po inseminacji i 9-10 dpo, kolejny dzień super bólu piersi, do tego skurcze i chwilami jakieś dziwne bole, czuje się tez taka napuchnięta, cisną mnie spodnie które są na mnie luźne. Nie dopuszczam do siebie myśli, ze się nie udało, ale z innego powodu niż przed okresem nie miałabym takiego wyjętego brzucha bo najedzona tez nie jestem ani nic 😂
Może zrób jutro rano test? Już chyba powinien coś pokazać.
 
Hej mam pytanko. W poniedziałek powinnam dostać miesiączkę , mam nadzieję że nie przyjdzie. Wczoraj zrobiłam po południu test o czułości 10 i było tam coś widać dziś powtórzyłam tez ale o czułości 20. Co myślicie ? Cieszyć się ?
 
Hej mam pytanko. W poniedziałek powinnam dostać miesiączkę , mam nadzieję że nie przyjdzie. Wczoraj zrobiłam po południu test o czułości 10 i było tam coś widać dziś powtórzyłam tez ale o czułości 20. Co myślicie ? Cieszyć się ?
 

Załączniki

  • IMG_20211202_145857.jpg
    IMG_20211202_145857.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 90
reklama
Ja dziś 9 dzień po inseminacji i 9-10 dpo, kolejny dzień super bólu piersi, do tego skurcze i chwilami jakieś dziwne bole, czuje się tez taka napuchnięta, cisną mnie spodnie które są na mnie luźne. Nie dopuszczam do siebie myśli, ze się nie udało, ale z innego powodu niż przed okresem nie miałabym takiego wyjętego brzucha bo najedzona tez nie jestem ani nic 😂
Nie robiłaś testu?
 
Do góry