reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

28 spodziewasz się @,a kiedy planujesz testować? :)
Dzisiaj mam 28 dc A za dwa dni powinnam dostac @ nim zaczelismy się starać o dziecko to moje cykle trwały 28 dni teraz to 29, 32 raz miałam 26. Chcialabym wykonać test za dwa dni właśnie w dniu spodziewanej miesiączki Ale boję się :p i chyba poczekam do 4 dnia spodziewanej miesiączki jeżeli oczywiście nie pojawi się @
 
reklama
Ja zawsze cykle mialam 28 dni, ale ostatnio dwa z rzędu 26. Dzis 27dc, jeśli @ nie przyjdzie testuje tak jak Ty w weekend [emoji16]
Dzisiaj mam 28 dc A za dwa dni powinnam dostac @ nim zaczelismy się starać o dziecko to moje cykle trwały 28 dni teraz to 29, 32 raz miałam 26. Chcialabym wykonać test za dwa dni właśnie w dniu spodziewanej miesiączki Ale boję się [emoji14] i chyba poczekam do 4 dnia spodziewanej miesiączki jeżeli oczywiście nie pojawi się @
 
Może to kwestia nastawienia, tak psychicznie, „lżejsze podejście”. Jeśli ma pomoc, to czemu nie spróbować 😊
Myślę że warto próbować, dziś 5d.c. i będziemy się zabezpieczać, zobaczymy co przyniesie październik. Może na wszystkich świętych będzie niespodzianka. Oby. Bo już ręce opadają😑😑
 
Witam. U mnie @ ma się pojawić w sobotę. Nie robiłam testóów owu. Ni cholerę nie testuję też ciążowym. Czekam cierpliwie aż @ się pojawi. Prawie miesiąc milczałam i miałam nadzieję na więcej pozytywnych testów.
 
Powiększone i wrażliwe piersi (chociaz przed okresem zawsze są większe, ale przy ciąży biochemicznej która mialam w lutym były wyjątkowo duże i tak jest tym razem [emoji85]).
W zeszłym tygodniu mialam mdłości i często korzystanie z toalety ale to najprawdopodobniej miało związek z nerką. Pewnego wieczoru dopadł mnie taki bol że myslalam ze bede po suficie chodzić.. Obstawiam kolkę nerkowa, dostalam zastrzyk p.bolowy, i od tamtego czasu piję duże ilości wody. Dzis bylam na usg i lekarz stwierdził że nerki zdrowe więc albo to nie była nerka albo juz sie tego cholernego kamienia z niej pozbyłam [emoji2356]
I o dziwo nie chodzę wkurwiona jak to zazwyczaj mam przed @ [emoji23]. Chociaż czuje ze moze nadejść bo coś pobolewa mnie brzuch.
A Ty? Coś się dzieje?
Trzymam kciuki za brak @ mam nadzieję, że nam się uda xD A masz jakieś objawy ?
 
Powiększone i wrażliwe piersi (chociaz przed okresem zawsze są większe, ale przy ciąży biochemicznej która mialam w lutym były wyjątkowo duże i tak jest tym razem [emoji85]).
W zeszłym tygodniu mialam mdłości i często korzystanie z toalety ale to najprawdopodobniej miało związek z nerką. Pewnego wieczoru dopadł mnie taki bol że myslalam ze bede po suficie chodzić.. Obstawiam kolkę nerkowa, dostalam zastrzyk p.bolowy, i od tamtego czasu piję duże ilości wody. Dzis bylam na usg i lekarz stwierdził że nerki zdrowe więc albo to nie była nerka albo juz sie tego cholernego kamienia z niej pozbyłam [emoji2356]
I o dziwo nie chodzę wkurwiona jak to zazwyczaj mam przed @ [emoji23]. Chociaż czuje ze moze nadejść bo coś pobolewa mnie brzuch.
A Ty? Coś się dzieje?
Ogólne objawy jak na @ mam Ale w tym miesiącu co zrocilo moja uwagę to pieczenie sutkow i brak bolu w dolnej części pleców A to zawsze mam przed @. Nie mam też napadów żarcia na słodkie A wręcz jakoś mnie odrzuca od słodkiego Ale nie jest mi niedobrze na myśl o słodkim po prostu nie mam ochoty. To tyle co do tego cyklu. W poprzedniej ciąży pamiętam, że inaczej bolały mnie piersi i nie wystąpił mi trądzik to dało mi do myślenia, że mogę być w ciąży A test tylko potwierdził. Bardziej skupiam się na rzeczach których nie mam niż na podstawowych objawach przed ciąża czy miesiączka
 
No i 28 dc i przyszła @..
Kolejna runda we wrześniu. [emoji6]
Mój partner ma w sobotę badania nasienia, mam nadzieję że znajdziemy w końcu jakąś przyczynę naszego problemu...[emoji2356]
Mamy jeszcze jeden cykl, bo później ginekolog proponuję inseminacje.
Ogólne objawy jak na @ mam Ale w tym miesiącu co zrocilo moja uwagę to pieczenie sutkow i brak bolu w dolnej części pleców A to zawsze mam przed @. Nie mam też napadów żarcia na słodkie A wręcz jakoś mnie odrzuca od słodkiego Ale nie jest mi niedobrze na myśl o słodkim po prostu nie mam ochoty. To tyle co do tego cyklu. W poprzedniej ciąży pamiętam, że inaczej bolały mnie piersi i nie wystąpił mi trądzik to dało mi do myślenia, że mogę być w ciąży A test tylko potwierdził. Bardziej skupiam się na rzeczach których nie mam niż na podstawowych objawach przed ciąża czy miesiączka
 
No i 28 dc i przyszła @..
Kolejna runda we wrześniu. [emoji6]
Mój partner ma w sobotę badania nasienia, mam nadzieję że znajdziemy w końcu jakąś przyczynę naszego problemu...[emoji2356]
Mamy jeszcze jeden cykl, bo później ginekolog proponuję inseminacje.
Ja też coś czuje, że dostanę już mnie wnerwia to czekanie a wczoraj się zorientowałam, że nie zakupilam sobie podpasek więc będę musiała to szybko nadrobić 😋 oby wrzesien był szczęśliwy 😊
 
reklama
Do góry