reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

hehe aa no przystojniaka żeśmy spłodzili :D:D:D a sie zastanawiałam jak bedzie wyglądac ale przeszło moje najśmielsze oczekiwanie :D jestem zakochana w nim

Domi wiem o tej poduszce ale mnie tak rozerwało że nawet ona mi nie pomoże :-:)-( nic musze troszke pocierpieć ale wynagradza mi uśmiech mojego maluszka :zawstydzona/y::tak:


umknęło mi jego zdjęcie,aj umknęło :-D :-) słodziak,kurde gdybym ja mojego rodziła naturalnie to chyba z mojego podwozia nic by nie zostało,zresztą każdy mi to mówi i się z tego śmieje :-D :-)
poboli Cie trochę,jak się zagoi to jeszcze kilka miesięcy będziesz miała wrażliwe to miejsce,potem jakieś mrowienia,ciągnięcia delikatne ale to już jest ok.Pytałam koleżankę która miała nacięte krocze i tak samo długo jak ja po cc czuła wrażliwość w tym miejscu.Ale ja normalnie funkcjonowałam,wolniej ale normalnie bo tak jakoś nie było czasu na myślenie i skupianie się na ała :-D :-)


kasoku mnie też zdarzyło się popuścić,przy tym zas... kaszlu jaki miałam :szok:
 
reklama
Hej

Niech mi nikt nie mowi ze dla nas rok 2013 nie jest pechowy...
M wczoraj zlamal reke...dzis bylismy nampogotowiu bo wczoraj mysla ze zbil... zlwmal sobie w lokciu , na rowerze..ehh i zastanawiwli sie czy bedzie mial operacje, wkrecenie sruby bo mu sie jakby osunela kosc... brr ale nie, ma trzymac sztywno ale bez gipsu, tzn mogl miec gips ale nie musial, a m nie chcial gipsu wiec wisi mu reka na takim czyms.

W dupe misia z tym rokiem jak chce styczen !!!!!!!!!!!!

Pozniej poodpisuje zqraz ide do dentysty.
 
dziewczynki wpadam miedzy jednym karmieniem a drugim żeby wam powiedzieć ze Kamilka urodzila 9 listopada- więcej info na razie nie mam:) ale przekazuje :* pozdrawiam:*
 
akuku no nie, no rzeczywiście jakiś pechowy ten rok...

emalia brak mi słów... jejku jakie to niesprawiedliwe... a tak się cieszyłam :-(

die ale przystojniak z tego Waszego Grocha!

tili that's 4 u :-D

[video=youtube;rEc8rGonrQw]http://www.youtube.com/watch?v=rEc8rGonrQw&hd=1[/video]

wszystkiego najlepszego a przede wszystkim bezproblemowego porodu, by dzieciaczki były zdrowe, z mężem super się układało i by spełniły się wszystkie Twoje marzenia :*
 
Ostatnia edycja:
Akuku tak mi przykro, rzeczywiście paskudny rok:-(

Emalko Kochanie tak mi przykro, nie wiem co napisać, zrob sobie z mężem wnikliwe badania, moze Twój mąż ma za slabe plemniki, tulam mocno.

Kamilko gratuluje, czekam na sprawozdanie,

Die wpadaj do nas.
 
Karola dziekuje :*************

Akuku - no cos ty??????? dobrze ze do 31.12.2013 juz niedaleko.. niech ten 2014 bedzie dla was szczesliwszy

Emaila -nie wiem co napisac.... pustka........... tule Cie bardzo mocno... trudno mi uwierzyc...

Die
- dziekujemy za wiadomosci!
 
reklama
Emalia- przykro mi :-:)-:)-(. Ja i tak wierzę, że w końcu uda Ci się donosić upragnionego dzidziusia. Trzymaj się jakoś..
Akuku- a kysz z tym rokiem i jakimś paskudnym urokiem, masakra no
Tili- czyżbyś miała urodziny? Jak tak, to wszystkiego naj!
Kasoku- teraz jeszcze nie jest mi mokro ale jak z Jaśkiem byłam w ciązy to i owszem bardziej się tam pociałam.
Kamilka- gratulacje! To pewnie jutro w domku będziecie.
Die- jak się czujesz jako świeżo upieczona mamuśka?

A ja kicham i kicham, część rzeczy przewieziona do domu została i starałam się to jakoś ogarnąć. jednak 3 letni kurz prawie mnie wykończył. Żeby nie było, pomagała mi mama. Jaśko opanował całą górę i był pomagierem taty numer jeden :-)
 
Do góry