reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

To nie jest takie proste jakby się wydawało ten ból zniwelować. Rozluźnienie to najważniejsza sprawa. Nie denerwować się :);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sol, Pogome, lub jak kto woli agame brodata.
Do tego mamy też rzekotke australijską w ilości 2 sztuk, są przekochane, jak zrobie zdjęcia to wkleje na pewno :-D
Mówisz, żeby uważać na nospe? Do lekarza nie chcę iść jakoś a 19.02 mam scan by zobaczyć kto tam siedzi, jakby co to wtedy podpytam..
Co do Twoich wypowiedzi.. heh staram się robić jak piszę Ewcia ale przyznam, że większość wypowiedzi mogłaby być właśnie taka.. zmagam się z wieloma problemami kochana, łącznie z tymi "psychicznymi", nie jest kolorowo ale staram się nie poddawać i myśleć lepiej, całuski :*

Ewciu dziękuję. Jak się dziś czujesz? Ja chyba nie wiem co to jest, mam bóle kolkowe, kłute, większość w środku, nie po bokach, szarpie potwornie ale to raczej nie twardnienie.
W ciąży z córą tego nie miałam, o skurcze długo walczyłam i teraz nie wiem czego oczekiwać, więc zadaję może i głupie pytania.
 
lilith - widzisz, a ja byłam już w takim stanie że nie umiałam dostrzec żadnych pozytywów - pewnie dlatego miałam takie negatywy. Wczoraj pierwszy raz od kilku miesięcy się wyluzowałam i... postawiłam lachę na wszystkie problemy - co ma być i tak będzie nie ważne ile łez wyleję :-)
Dawaj zdjęcia - bo masz cudne zwierzaki :) Choć osobiście bym ich pewnie nie wybrała na zwierzaki domowe :-) Ja mam dwie szynszyle obecnie w domku - moje kochane gryzonie :-) A z no-spą chodziło mi żeby nie przesadzać z ilościami bo nie tylko mięśnie brzucha są mięśniami gładkimi a no-spa działa ogólnoustrojowo. To czekam do 19 żebyś się pochwaliła co za ufoludek u ciebie czynszu nie płaci :)


Spokojnego weekendu wszystkim, ja będę ciut zajęta więc pewnie nie zajrzę :)
 
witam ..
ja nadal wygięta-już mnie to męczy ..ile mozna funkcjonować z bólem :confused2:
jutro mam warsztaty ,ale od poniedziałku będe oszczędzać ten bark i może wtedy puści ..
narazie tak jak lekarz zapisał biorę leki ,poduszka rozgrzewająca i lizę ,że puści ..


Ewa
musiałam nie doczytać ,że Ty w szpitalu-poprawy sytuacji życzę..ja brałam z synem fenoterolod 17t.c. dlatego jak napisałaś o skurczach to od razu o nim pomyślałam .nie wiedziałam ,że jest wycofany ...zresztą -w szpitalu zajmą się jak trzeba-nie wchodzę w kompetencje w lekarzy ..
&&&&& za dzidziulka :tak:


Sol
dobrze,że złapałaś dystans..


Paulina
czyli Maja ma na zmienę -puzle i malowanie :-p


Maraaaan!
wysłałaś faworki-ja tu oczekuję :-D


Bibinka
zdrówka dla Ali :tak:


Lilith
uuuu..zdrowia dla zwierzaków......


byliśmy w Leroy-kamień ozdobny na ścianę do korytarza kupiony,lustro duże też -lustro już wisi a kamień T.zaczyna kłaść ..zawsze to jedną ścianę już zrobi:-p
kupiłam też piękne poduchy ozdobne na narożnik..
i znów troszkę do przodu w domku ..

miłego wieczorku kochane ..
 
dobry wieczór!!!

dzionek udany, byliśmy w poznaniu, chłopaki poszli na lego movie do kina a ja z Mają w kulki:-D, potem superpharm, empik, ikea i obiad i do domku,

Mama też kupiłam dziś lustro ale do łazienki, bo poprzednie było bardzo denerwujące:-D

Ewcia i Lilith mam nadzieję, że brzuszki dadzą Wam spokój, małż usypia dzieci i zaraz usiądziemy razem bo jutro o 12 jedzie na szkolenie i zobaczymy się dopiero we wtorek
także miłego sobotniego wieczoru wszystkim!!
 
Witam, dziewczęta ;-) Nie jestem pewna, czy jeszcze mogę dołączyć, ale mam nadzieję, że tak :-) Staramy się od 2011. roku.
 
mało przytomna,ale jestem:tak:
całą noc nie spałam,Alę dopadł mega katar,mam nadzieję,że nie wykluje się z tego coś gorszego,tzn.oby nie spłynęło do oskrzeli.niedługo ma urodziny,więc musi byc zdrowa:tak:

mama ale będzie pięknie z tym sufitem podwieszanym,ledami i kamieniem:-).równiez zdrówka życzę i owocnego szkolenia jutro:tak:

ewcia trzymajcie się tam w dwupaku mocno!wszystko musi być dobrze:tak:

lilith skąd te bóle?może spróbuj dryndnąć do gina,tak dla uspokojenia.widzę ze zwierzakami masz szał:szok:

sol dobrze,że odetchnęłaś i jakieś pozytywny nastój się załączył:tak:.każdy ma jakieś swoje "zmory" za koszulą...

paula miłego "wolnego"dnia jutro:tak:

maran faworki zjedzone??

ssmama witaj!napisz coś o sobie


idę do mojego kichacza,kaszel się zaczyna...
spokojnego wieczorku!
 
czesc :)
u mnie tez dziewczynki coś katar mają, dziś zaczeły kichac :wściekła/y: ehhh... mąz w pracy, nie wiem o której skonczy pewnie ok 4 może 5 bo maja dzis jakąs dużą impereze urodziny z rocznicą ślubu połączone na ok. 90 osób...:eek: ja zaraz kapie dzieciaki I siade przed TV jak codzien, teraz soczi zapodaja wiec ogladam ;-) a faworki wysylam rozsyłam poczta lotniczą bo jeszcze 2 pelne miski leżą, juz nawet myślałam, zeby do sąsiadki Murzynki zanieść, ale może pomysli, że otruć ich chce...:sorry: oni mają to rzarcie jakies takie nieprzyjemnie pachnące wiec "normalne" pewnie dla nich dziwne... :zawstydzona/y: ide kapać bo mi na łab wchodzą I chcą bajki od nowa ogladać ;)
 
odpaliłam i ja bb


Bibinka
dzięki kochana ..mam nadzieję brać czynny udział w warsztatach a nie tylko patrzeć..
no i ...licze ,że korytarz wyjdzie piknie :-D
pokczera wyślę ..
&&&& za zdrówko dla Ali ..ehhh te wirusy:confused2:


Paula
noooo to i u Ciebie udane zakupy widzę :tak:następnym razem jak się do Ikea wybierzesz daj znac to może uda się spotkać na hot dogu :-D za zeta zresztą :-D:-p



Maran
mi daj !!!! mi-nie noś po sąsiadach :-D mi daj faworki :-D



mąż kładzie kamień ,dzieci śpią .ja na poduszce elektrycznej ..
 
reklama
A z chęcią :-D Na imię mam Jagoda, jestem stewardessą, ale z wiadomych przyczyn nie latam, a jedynie pracuję na lotnisku :-( Jak wspomniałam od ponad 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia, ale nam nie wychodzi :-( Myślę, że to wszystko, co istotne, jak Was coś interesuje, pytajcie ;-):tak::-D
Więc od teraz będę Was podczytywać i rozmawiać nie o sobie :-p;-)
 
Do góry