reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Witam się i ja ...i również czekam na jakieś dobre wiadomości bo czeka mnie z młodym pobyt w szpitalu na tydzień lub dwa ... :( szkoda, że muszę przerwać te staranka :(
 
Młody pokasłuje od 3 miesięcy ... myślałam, że powodem jest odrastający 3 -migdałek (7 mc temu operacja), I tak zaczęłam tułaczkę z młodym po lekarzach... Jeden laryngolog, po badaniu fiberoskopowym stwierdził, że 3 migdał odrasta ale nie jest na tyle duży by podrażniać mu gardło. Do tego powiększyły Nam się podniebienne (wielkie jak orzechy)... ale to ''ponoć'' też nie przyczyna. Wizyta u pediatry - leki na zatrzymanie kaszlu bezproduktywnego nie pomogły, wizyty w dwóch szpitalach w tym podejrzenie zapalenia nerwu błędnego przepony ... podobno chybione. Wizyta u innego laryngologa ... gęsta spływająca wydzielina, która podraznia gardło - masa maści z antybiotykami do nosa .. bez fatygi zrobienia antybiogramu - oczywiście nieskuteczne. Znowu pediatra - doszła do wsniosku, że to kaszel psychogenny - bez robienia nawet badań! Co było wskazaniem w tym prześwietlenie płuc po wizycie w szpitalu - tam stawiali na kaszel przewlekły LOL. Wizyta u pulmonologa ... stwierdziła, że położy go na oddział do szpitala na diagnostykę bo ona nie wie co mu jest a kaszel De facto dziwny jej zdaniem ...Ile teorii tyle leków, a efektów -zero.
Wiem na pewno, że nie jest to kaszel psychogenny ponieważ on kaszle również w nocy, przy ulubionej bajce, jak się bawi, swobodnie rozmawia... itd.
Myślę jeszcze o pasożytach ale ta pediatra nie chce o tym nawet słyszeć.
I ten katar gęsty ma cały czas.
Ehh ...pocieszam się tym, że po wycięciu 3 -migdałka przynajmniej na nic innego nie choruje jak to miało miejsce wczesniej. Po 2 x w miesiącu zapalenie oskrzeli, co 3 miesiące zapalenie płuc ... leki na astmę której nie ma... na alergię, która w badaniach nie wychodzi. Od 3 miesiąca życia leczony na skaze białkową której nigdy nie miał ...
Uwielbiam Służbę Zdrowia ... powaga.
 
hejka, ja byłam u lekarza, powiedział że nic nie widzi, chyba ma rentgen w oczach, bo nawet usg nie zrobił, kazał brac luteine na wywołanie
 
reklama
Młody pokasłuje od 3 miesięcy ... myślałam, że powodem jest odrastający 3 -migdałek (7 mc temu operacja), I tak zaczęłam tułaczkę z młodym po lekarzach... Jeden laryngolog, po badaniu fiberoskopowym stwierdził, że 3 migdał odrasta ale nie jest na tyle duży by podrażniać mu gardło. Do tego powiększyły Nam się podniebienne (wielkie jak orzechy)... ale to ''ponoć'' też nie przyczyna. Wizyta u pediatry - leki na zatrzymanie kaszlu bezproduktywnego nie pomogły, wizyty w dwóch szpitalach w tym podejrzenie zapalenia nerwu błędnego przepony ... podobno chybione. Wizyta u innego laryngologa ... gęsta spływająca wydzielina, która podraznia gardło - masa maści z antybiotykami do nosa .. bez fatygi zrobienia antybiogramu - oczywiście nieskuteczne. Znowu pediatra - doszła do wsniosku, że to kaszel psychogenny - bez robienia nawet badań! Co było wskazaniem w tym prześwietlenie płuc po wizycie w szpitalu - tam stawiali na kaszel przewlekły LOL. Wizyta u pulmonologa ... stwierdziła, że położy go na oddział do szpitala na diagnostykę bo ona nie wie co mu jest a kaszel De facto dziwny jej zdaniem ...Ile teorii tyle leków, a efektów -zero.
Wiem na pewno, że nie jest to kaszel psychogenny ponieważ on kaszle również w nocy, przy ulubionej bajce, jak się bawi, swobodnie rozmawia... itd.
Myślę jeszcze o pasożytach ale ta pediatra nie chce o tym nawet słyszeć.
I ten katar gęsty ma cały czas.
Ehh ...pocieszam się tym, że po wycięciu 3 -migdałka przynajmniej na nic innego nie choruje jak to miało miejsce wczesniej. Po 2 x w miesiącu zapalenie oskrzeli, co 3 miesiące zapalenie płuc ... leki na astmę której nie ma... na alergię, która w badaniach nie wychodzi. Od 3 miesiąca życia leczony na skaze białkową której nigdy nie miał ...
Uwielbiam Służbę Zdrowia ... powaga.
Mojej córeczce na kaszel pomogły inhalcje tylko z soli fizjologicznej, lekarka w przychodni podejrzewała zapalenie płuc, skierowała do szpitala, w szpitalu nie przyjeli jej tylko zrobili prześwietlenie i lekarz powiedział że nic nie ma, nawet antybiotyków nie dal, kazał wietrzyc mieszkanie, chodzić na spacery, nie przegrzewać i inhalcje z soli fizjologicznej, i to faktycznie pomaga, tylko zaczyna jej się katar i zaraz robię jej inhalalacje z soli
 
Do góry