reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Mojej córeczce na kaszel pomogły inhalcje tylko z soli fizjologicznej, lekarka w przychodni podejrzewała zapalenie płuc, skierowała do szpitala, w szpitalu nie przyjeli jej tylko zrobili prześwietlenie i lekarz powiedział że nic nie ma, nawet antybiotyków nie dal, kazał wietrzyc mieszkanie, chodzić na spacery, nie przegrzewać i inhalcje z soli fizjologicznej, i to faktycznie pomaga, tylko zaczyna jej się katar i zaraz robię jej inhalalacje z soli

My ihalacje przerabialiśmy w tym z pulmicortu, berodualu, soli fizjologicznej o tym większym stężeniu ...i nic. Na zewnątrz równiez pokasłuje ...leki na alergię również nie pomagają w tym ...Aerius,Zyrtec itp.
 
Młody pokasłuje od 3 miesięcy ... myślałam, że powodem jest odrastający 3 -migdałek (7 mc temu operacja), I tak zaczęłam tułaczkę z młodym po lekarzach... Jeden laryngolog, po badaniu fiberoskopowym stwierdził, że 3 migdał odrasta ale nie jest na tyle duży by podrażniać mu gardło. Do tego powiększyły Nam się podniebienne (wielkie jak orzechy)... ale to ''ponoć'' też nie przyczyna. Wizyta u pediatry - leki na zatrzymanie kaszlu bezproduktywnego nie pomogły, wizyty w dwóch szpitalach w tym podejrzenie zapalenia nerwu błędnego przepony ... podobno chybione. Wizyta u innego laryngologa ... gęsta spływająca wydzielina, która podraznia gardło - masa maści z antybiotykami do nosa .. bez fatygi zrobienia antybiogramu - oczywiście nieskuteczne. Znowu pediatra - doszła do wsniosku, że to kaszel psychogenny - bez robienia nawet badań! Co było wskazaniem w tym prześwietlenie płuc po wizycie w szpitalu - tam stawiali na kaszel przewlekły LOL. Wizyta u pulmonologa ... stwierdziła, że położy go na oddział do szpitala na diagnostykę bo ona nie wie co mu jest a kaszel De facto dziwny jej zdaniem ...Ile teorii tyle leków, a efektów -zero.
Wiem na pewno, że nie jest to kaszel psychogenny ponieważ on kaszle również w nocy, przy ulubionej bajce, jak się bawi, swobodnie rozmawia... itd.
Myślę jeszcze o pasożytach ale ta pediatra nie chce o tym nawet słyszeć.
I ten katar gęsty ma cały czas.
Ehh ...pocieszam się tym, że po wycięciu 3 -migdałka przynajmniej na nic innego nie choruje jak to miało miejsce wczesniej. Po 2 x w miesiącu zapalenie oskrzeli, co 3 miesiące zapalenie płuc ... leki na astmę której nie ma... na alergię, która w badaniach nie wychodzi. Od 3 miesiąca życia leczony na skaze białkową której nigdy nie miał ...
Uwielbiam Służbę Zdrowia ... powaga.
Az przykro czytac ile ten twoj skarb musial zniesc. Wspolczuje ci. W takim razie trzymam kciuki aby w koncu ktos postawil prawidlowa diagnoze bo to teraz najwazniejsze
 
Gaba a który to byłby tydzień jeśli jesteś w ciąży?

NeSSi to dużo tych lekarzy i tyle samo opinii. Oby w szpitalu udało im się coś więcej ustalić.
 
hej wrocilam i wcinam w koncu sniadanko, wiec tak zrobilam wszystkie badania krwi jakie lekarka wypisala, powtorzylam tez tsh, aha no i udalo mi sie na jutro neurologa zalatwic, mam przyjechac jak on skonczy przyjmowac i spytac sie czy mnie przyjmie, bo mam na skierowaniu napisane PILNE, no sie zobaczy
 
Hej dziewczyny! Ja niedawno wstałam, budzik obudził mnie o 6.30 a raczej nie pamiętam czy ja go przyniosłam i położyłam na stolik koło łóżka czy mój Piotrek. Tak czy inaczej próbowałam zmierzyć temperaturę ale nic z tego... Zasnęłam :D A to wszystko przez nocne igraszki. ;p
Młody pokasłuje od 3 miesięcy ... myślałam, że powodem jest odrastający 3 -migdałek (7 mc temu operacja), I tak zaczęłam tułaczkę z młodym po lekarzach... Jeden laryngolog, po badaniu fiberoskopowym stwierdził, że 3 migdał odrasta ale nie jest na tyle duży by podrażniać mu gardło. Do tego powiększyły Nam się podniebienne (wielkie jak orzechy)... ale to ''ponoć'' też nie przyczyna. Wizyta u pediatry - leki na zatrzymanie kaszlu bezproduktywnego nie pomogły, wizyty w dwóch szpitalach w tym podejrzenie zapalenia nerwu błędnego przepony ... podobno chybione. Wizyta u innego laryngologa ... gęsta spływająca wydzielina, która podraznia gardło - masa maści z antybiotykami do nosa .. bez fatygi zrobienia antybiogramu - oczywiście nieskuteczne. Znowu pediatra - doszła do wsniosku, że to kaszel psychogenny - bez robienia nawet badań! Co było wskazaniem w tym prześwietlenie płuc po wizycie w szpitalu - tam stawiali na kaszel przewlekły LOL. Wizyta u pulmonologa ... stwierdziła, że położy go na oddział do szpitala na diagnostykę bo ona nie wie co mu jest a kaszel De facto dziwny jej zdaniem ...Ile teorii tyle leków, a efektów -zero.
Wiem na pewno, że nie jest to kaszel psychogenny ponieważ on kaszle również w nocy, przy ulubionej bajce, jak się bawi, swobodnie rozmawia... itd.
Myślę jeszcze o pasożytach ale ta pediatra nie chce o tym nawet słyszeć.
I ten katar gęsty ma cały czas.
Ehh ...pocieszam się tym, że po wycięciu 3 -migdałka przynajmniej na nic innego nie choruje jak to miało miejsce wczesniej. Po 2 x w miesiącu zapalenie oskrzeli, co 3 miesiące zapalenie płuc ... leki na astmę której nie ma... na alergię, która w badaniach nie wychodzi. Od 3 miesiąca życia leczony na skaze białkową której nigdy nie miał ...
Uwielbiam Służbę Zdrowia ... powaga.
Ehh niech młody wraca do zdrowia! Mi zawsze serce się kraja jak dzieci nawet mają przeziębienie, a starego nic nie ruszy. :c
 
hejka, ja byłam u lekarza, powiedział że nic nie widzi, chyba ma rentgen w oczach, bo nawet usg nie zrobił, kazał brac luteine na wywołanie
Hej gaba! Jak widzę jesteś tu nowa a ja nie miałam okazji Cię przywitać. :) Lekarz dość dziwny, mój to nawet jak mu powiedziałam, że test negatywny, to i tak sprawdził co tam się dzieje. No i akurat to był chyba 60 dzień cyklu i go bardzo zdziwiło, że moje endometrium nie wygląda jakbym miała dostać okres, dostałam duphaston na wywołanie. Takie moje wspomnienia. ;)
 
hej wrocilam i wcinam w koncu sniadanko, wiec tak zrobilam wszystkie badania krwi jakie lekarka wypisala, powtorzylam tez tsh, aha no i udalo mi sie na jutro neurologa zalatwic, mam przyjechac jak on skonczy przyjmowac i spytac sie czy mnie przyjmie, bo mam na skierowaniu napisane PILNE, no sie zobaczy
Oby Cię przyjął jak najszybciej!
 
reklama
Do góry