reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ja nie planowałam, ale od soboty obejrzeliśmy wszystkie sześć części i im się spodobało, a że synio dobrze w konkursach wypadł to w ramach nagrody jedziemy całą ferajną.

No to tylko mogę życzyć Tobie miłego oglądania:)) Jutro coś Ci pokaże, bo wiem że czekasz:))

Hej, pochwalę się :D Od jutra będę nosić okularki :) Mam nadzieję że się przyzwyczaję :)
Aa i duphaston działa :D Jestem szczęśliwa jak cholera! Wreszcie krwawienie ustaje... Boże po dwóch miesiącach okresu nareszcie się kończy :D Nawet nie wiecie jaka to dla mnie radość :)

Super że pomaga! No to Ty czekasz aż się skończy a ja czekam aż się zacznie:D
 
reklama
no widzisz, jaka ulga co?

No to tylko mogę życzyć Tobie miłego oglądania:)) Jutro coś Ci pokaże, bo wiem że czekasz:))



Super że pomaga! No to Ty czekasz aż się skończy a ja czekam aż się zacznie:D
Oj dziewczyny uwierzcie, po dwóch miesiącach to jak wygrać w totka :D najgorsze że po 10 dniach mam czekać aż będzie znowu więc za jakieś półtora tygodnia znów dostanę :( Ale jak będzie dłużej niż tydzień to mam przyjść od razu... Chociaż może... :D Spróbujemy wziąć się do roboty jak skończę krwawić, moze jest choć cień szansy na owu i na zajście ;D
 
Kalea witaj

Skaba ale ci fajnie, kiedy moj bedzie do kina wyciagal rodzicow :-)

Lyara super a kiedy mozecie zaczac znow starania?
Powiedział że jak skończę krwawić to możemy :D Ale stwierdził że nie ma szans żebym szybko zaszła :( mogę zapomnieć że w 1 cyklu się uda z moimi problemami...
 
reklama
Do góry