reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
@ruda1991 3 cm to już kawał człowieka :D tule Ciebie i Twój brzuszek :*

@pyzia-75 ... chciałabym, żebyśmy spotkały się na listopadowkach :*

Dzień dzisiaj mam koszmarny. Dawno takiego nie miałam ... wszystko mnie wk.urwia. Pod koniec roboty dowiedziałam się, że koleżanka z pracy jest w ciazy. Dobilo mnie to totalnie. Źle czuję się z moimi uczuciami. Jest mi wstyd. Cieszę się cholera, że jej się udało, bo wiem, że tego chciała, ale ... no właśnie. Zazdroszczę jej i nienawidzę siebie za to. Czarę goryczy przelała moja córcia ... "mamo.. nie chcę być sama. Każdy kogoś ma, a ja mam tylko psa. Przecież tato Cię kocha. Gotuje Ci rosolek, żebyś nie była głodna. Myje podłogę. I modlę się do Bozi a ona spełnia marzenia. Dlaczego nie mam siostry albo brata?":hmm: ;(
Ja też bym tego chciała :) I mam nadzieję że tak będzie :) Jeśli nam się udało to mój termin byłby jakos tak 26-28 listopad.
 
Luska moje testy cały zeszły tydzień negatywne mimo rosnącej bety sopiero w tym tygodniu jak beta powyżej 1000 to widac było krechę od razu a @ miałam 25.01 a owu nie wiem kiedy :)))
Ja mialam @ 31.01 owulke wg sluzu 17 18 luty pozna wiec pewnie dlatego test negatywny
 
Mi się udało, jestem szczęśliwą mamusią dwu miesięcznego synka. Starania trwały długo, ale było warto. Nigdy nie wolno tracić nadzieję. Trzeba pamiętać o zdrowym odżywianiu się, unikać niepotrzebnego stresu, bo to tylko szkodzi. Ja jeszcze dodatkowo stosowałam oczyszczający suplement diety Link do: {{ pageTitle }}, tak żeby przygotować organizm dla dzidziusia.

 
ImageUploadedByForum BabyBoom1456947233.608266.jpg


Witam ;)

Przedstawiam wam mojego towarzysza tygodnia !!

Rossie
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1456947233.608266.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1456947233.608266.jpg
    416,1 KB · Wyświetleń: 308
reklama
Do góry