reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Idę 25 na usg to sie dowiem co tam siedzi ale obstawiam dziewczynkę bo na tym wcześniejszym scanie widziałam dupke i mam na zdjęciu nuba wyraźnego chlopaczysko to już by mi dało do wiwatu doplerem codziennie sobie sprawdzam byle do 24 tyg wtedy już będę spokojniejsza o polowe tylko jestem taka wybitna ze przegapiłam wizytę u położnej myślałam ze mam na 16 a miałam 4 znalazła mi miejsce na 18 muszę odbębnić i 1 lipca idę do szpitala na wizytę do lekarza ciekawe co tam będzie dobrze by było zeby co sie udało bez ivf ale z drugiej strony jak byś miała ivf to by ci podali zarodek już sprawdzony tak czy siak dziecko bedZie bo musi coś z tego wszystkiego wyjsć no to musisz sie urlopować intensywnie :)
 
reklama
Hej kochane :happy:


U nas III cykl szczęśliwy :-) Wczoraj termin @, ale ni ma. Są za to pozytywne testy od 8 dpo :p Także dziewczyny, kto może niech trzyma kciuki. Żeby kruszynka była zdrowa, żeby łożysko nie przyrosło i abyśmy w dwupaku wytrwali do szczęśliwego finału jak najdłużej :huh:


Aniołkowa Mama jak dobrze czytać, że masz fachową opiekę. Będę mocno trzymać kciuki,żeby wszystko się udało!!! :tak:

Mama
tak sobie myślę,że ten agnus castus mi pomógł. Takiej owulacji jak po nim, to juz dawno nie miałam :-D Kochana, spokoju i zdrówka jak najwięcej ;-)

Kara co u Ciebie kochana? :sorry:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki za potrzebujące!
 
Hejka Kochane :) dawno mnie nie bylo, bo sobie odpuscilismy starania. Ale mam DOSTINEX - czyli po polskiemu cabergoline 8 tabletek 0.5 mg do oddania. Nie chce kasy ani nic za nie. Nie potrzebuje. Dzis otworzylam sloiczek przez pomylke. Lek wazny jest do pazdziernika tego roku po otwarciu. Niech mi ktoras poda adres na priva, Wysle bez zadnych kosztow - na szczescie wypragnionej ciazy dla tej ktora uslyszala od tutejszych lekarzy ze hiperprolaktynemia to ''lipa'' a jak chcecie zadzwonic - to tylko dzis przez kolejna godzinke, bo po polnocy zmieni mi sie numer stacjonarny na nowa siec - 01904 796 268
 
reklama
Do góry