reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Botanica mozesz popytać lekarza o inofem powinien się zgodzić bo to ci pomoze a napewno nie zaszkodzi co do maca pudru to nie wiem czy go bedzie znał poniewaz to nie lek a warzywo wysuszone i sproszkowane a mozne go kupic tylko w ekologicznych sklepach lub ze zdrowa żywnością . A tak ze swoje strony ze swojego doświadczenia to ja lekarzy to się juz wszystkiego nie pytam sama wyszukuje lub od dziewczyn z innego wątku się dowiaduje co mogłoby mi pomoc .
 
reklama
Botanica mozesz popytać lekarza o inofem powinien się zgodzić bo to ci pomoze a napewno nie zaszkodzi co do maca pudru to nie wiem czy go bedzie znał poniewaz to nie lek a warzywo wysuszone i sproszkowane a mozne go kupic tylko w ekologicznych sklepach lub ze zdrowa żywnością . A tak ze swoje strony ze swojego doświadczenia to ja lekarzy to się juz wszystkiego nie pytam sama wyszukuje lub od dziewczyn z innego wątku się dowiaduje co mogłoby mi pomoc .
ja tez chetnie poczytam o tym maca puder. moze jak to z warzywa jakiegos, to mozna po prostu tego warzywa wiecej jesc w diecie?..
a inofem to tylko przy PCO sie pija, czy generalnie pomaga w zachodzeniu?
 
poczytalam - Inofem, tylko przy PCOS, a ta Maca, to z Peru pochodzi, wiec nie da rady tym warzywem czy tez korzeniem swiezym odżywiac ;)
 
Wiesz może oni tam w tym Peru jakos te warzywo przygotowywują w Europie to tylko chyba piją sproszkowany ;)
Inofem lub Inofolic wzmacnia prace jajników i ma wiecej foliku i ma mio-inozytol . Słyszałam ze przy staraniach jak ktoś ma problem to mozna wziasc go
 
Hej moge do was dolaczyc mam 23 lata za miesiac juz 24 staramy sie o dziecko juz 1.5 roku stracilam rachube ktory to cykl jestem juz po hsg monitorowaniu owulacji wszystko jest ok meza wyniki sa slabe ma astheno-teratozoospermie. Bierze juz witaminy od miesiaca czyli mace maxmen lkarnityne wit c 1000 multicode 45+ selen cynk i czekamy na efekty, ja biore clo potem mam zastrzyk ovutriele czy jakos tak , inofem pilam przez pol roku ale dziwnie sie po nim czulam niby pomaga ale mnie jakos nie pomogl czekam na iui
 
Hej moge do was dolaczyc mam 23 lata za miesiac juz 24 staramy sie o dziecko juz 1.5 roku stracilam rachube ktory to cykl jestem juz po hsg monitorowaniu owulacji wszystko jest ok meza wyniki sa slabe ma astheno-teratozoospermie. Bierze juz witaminy od miesiaca czyli mace maxmen lkarnityne wit c 1000 multicode 45+ selen cynk i czekamy na efekty, ja biore clo potem mam zastrzyk ovutriele czy jakos tak , inofem pilam przez pol roku ale dziwnie sie po nim czulam niby pomaga ale mnie jakos nie pomogl czekam na iui
Witaj Luśka, trzmamy kciuki!! ktory teraz dc lub dpo lub termin spodziewanej @?
 
Luska22 przykro mi że ty też musisz sie zmagać i starć o upragnioną ciąże jest nas az tak duzo ze nie mogę uwierzyć , że tyle kobiet ma te same problemy ;) mam nadzieje ze ten rok bedzie wyjątkowy dla ciebie i dla nas wszystkich !!!
 
reklama
Hej Luska22. Jak tak Was czytam to tez zaaczynam wierzyc, ze jak sie chce to najtrudniej. Najwazniejsze jednak to glowa, to nie nasza wina (wiem wiem latwo mowic), ale po to ta grupa, dla wsparcia :) Zobaczycie uda sie !!
 
Do góry