reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Moniusia znam rodzinę która adoptowala 7 dzieci. Oprócz nich mają 3 biologicznych. Uwierz ze nigdzie nie widziałam tak szczęśliwej rodziny. Jedną dziewczyna jest już dorosła i układa sobie życie. Z tego co słyszałam planują wziac kolejne dziecko de facto braciszka sióstr które już od dawna są w tej rodzinie. Ja uważam ze to naprawdę piękny gest i trzymam za Was mocno kciuki&&&
 
reklama
Lux, tak ja też mam koleżankę, którą adoptowała mama nauczycielka, bardzo rygorystyczna i ta dziewczyna wręcz chwaliła się, że jest adoptowana, była taka wyniosła i też tylko mamusia i mamusia. Wszystko zależy od wychowania chyba...

Karola, no i super, takie przypadki dają nadzieję, że świat nie jest taki zły ;)
 
Lux, tak ja też mam koleżankę, którą adoptowała mama nauczycielka, bardzo rygorystyczna i ta dziewczyna wręcz chwaliła się, że jest adoptowana, była taka wyniosła i też tylko mamusia i mamusia. Wszystko zależy od wychowania chyba...

Karola, no i super, takie przypadki dają nadzieję, że świat nie jest taki zły ;)
no zebys wiedziala, ta pani o ktorej pisalam chciala drugie adoptowac, ale juz potem wiek jej na to nie pozwolil, bo ona go adoptowala bedac kolo 40-tki
 
Ja właśnie obiadek zjadłam. Pracy nie miałam tyle, że siedziałam w papierach i pierdziałam w stołek bo dzisiaj sprawdziany 6 -klasistów.
 
Ja w koncu w domu. Buty mnie strasznie obtarly :( trzeba zmienić na adidasy teraz żeby stopki wrocily do normy żeby można było ślubne założyć i wytrzymać kilka godzin

Napisane na GT-I9195 w Forum BabyBoom
 
Mojego K kuzyn też zaadoptowali rodzeństwo chyba trójkę czy czwórkę. Kubuś chodzi z moją Zuzia do przedszkola trochę chory jeat ale oni wszyscy szczęśliwi :)

Ją siedze w ogrodzie i ta moja super @ się kończy bo już mam normalny śluz także nie wiem co jest 5 a mam takie bóle krzyżowe i ten jajnik tam mnie napieprza jakby mi miał zaraz pęknąć tragedia
 
Nessi to nawet i dobrze , trochę ponudzic się nie zaszkodzi ;)

Kruczyca a mnie dzisiaj buty obdarly , wyciaglam trampy i doopa chyba noga mi urosla ...

Olciaaa no to moze faktycznie @ się konczy , tyllko się cieszyc ! :)
 
Xbumx no nie wiem czy to zaliczyć do @ ... Położna powiedziała że jak nie bedzue dluzszego plamienia tzn że to ciąża ale to zupełnie nie możliwe lekarz by zauważył chyba że pomylił torbiel z ciążą :D
 
reklama
Do góry