reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Olcia to Ty jesteś przede mną i przed Karolą :D gratuluję
a ja czuję się dobrze, cycki jedynie trochę bolą i spanie jak zwykle :D. Dziś tak zjechałam współolatorkę, że chyba pół osiedla mnie słyszało. bYŁO mi tak zimno dzisiaj w nocy i rano byłam jak kostka lodu....okazało się że w pokoju obok moja genialna koleżanka zostawiła na noc okno otwarte na całą szerokość!!!
 
Xbumx mówisz i masz :D niech lecą wszyscy do Ciebie

Jugoslawa możliwe ale żeby aż tak się pomylił masakra ciekawe co by powiedział teraz pomyłka ? A ja nie daj Boże sama bym sobie poronienie zafundowała gdyby nie ten test dzisiaj
 
Tęczowa dziękuje :* zaszlam w ciążę przed zrobiona beta mnie cycki bolą i mdłości miałam i żołądek ale zwalam wszystk9 na luteine
 
olcia: najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i będzie bobas :D A jakieś dalsze zalecenia, badania?

tęczowa: teraz okno zostawiać? O kurde :/ Mam nadzieje, że cię nie przewiało ani nic :/

xbum: faktycznie można się dopatrzeć :D
 
Dzisiaj po kawie zwymiotowalam ale ogólnie ok gdyby nie ten strach że coś się nie uda
Jugoslawa podstawowe badania Morfologia mocz toxo i coś tam jeszcze
 
reklama
Do góry