reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nie uciekajcie w krzaki , pusto tu będzie bez was ...

Nessi mam nadzieje , ze lepiej u Was [emoji6]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się nigdzie nie wybieram
Po świętach wróce tu na pełen etat [emoji16]
Nawet jeśli ten cykl odpuścimy

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
reklama
Mania dupko :) jak będziesz kiedyś w Lidlu i będę miała przyjemność wydusic od Ciebie kupę hajsu za zakupy to chociaż powiedz,że Ty to Ty :D P.S innej Dorci tam ni ma [emoji14]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania dupko :) jak będziesz kiedyś w Lidlu i będę miała przyjemność wydusic od Ciebie kupę hajsu za zakupy to chociaż powiedz,że Ty to Ty :D P.S innej Dorci tam ni ma [emoji14]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Spoko oko [emoji12]
Tyle że ja rzadko bywam w lidlu
Troszkę mi nie po drodze [emoji12]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Dziewczynki i ja Wam życzę Wesołych Świąt! Niech się spełnią Wasze marzenia w postaci ślicznych bobasków[emoji177][emoji177][emoji177]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
Hej kochane moje:-)

Chciałabym Wam życzyć wesołych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Niech ten czas będzie pełen radości i uśmiechu, niech nadzieja zagości w sercach staraczek, a przyszłym mamusiom życzę spokojnego przebiegu ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Nasze obecne mamusie niech cieszą sie zdrowymi bobaskami:-) Za każdą z Was trzymam kciuki:-*
Wracam do pisania od razu po świętach. Buziaczki słonka:-*
 
reklama
karola cukiereczek [emoji7]

Nessi kiedy masz jakie usg?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 15t4d [emoji272]
 
Do góry