reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Wiem Karola, już czasami się łapie na tym, że będzie mi ruchów w brzuszku brakowało ale zdecydowanie chce juz mieć małego w ramionach. Ja mam iść do szpitala dopiero we wtorek:-( chyba pójdę w niedzielę...
Gin powiedział że chciał mi masaż szyjki zrobić ale nawet nie ma jak pomóc, bo za małe rozwarcie:-(
U ciebie Olek ładnie rósł, a mój w 2 tygodnie tylko 100 gramów przytył, to też mnie martwi, że mu to łożysko mało dostarcza:-( niby przepływy wszystkie są dobre ale i tak ciągle o tym myślę.
 
reklama
Wiem Karola, już czasami się łapie na tym, że będzie mi ruchów w brzuszku brakowało ale zdecydowanie chce juz mieć małego w ramionach. Ja mam iść do szpitala dopiero we wtorek:-( chyba pójdę w niedzielę...
Gin powiedział że chciał mi masaż szyjki zrobić ale nawet nie ma jak pomóc, bo za małe rozwarcie:-(
U ciebie Olek ładnie rósł, a mój w 2 tygodnie tylko 100 gramów przytył, to też mnie martwi, że mu to łożysko mało dostarcza:-( niby przepływy wszystkie są dobre ale i tak ciągle o tym myślę.
Tak zawsze jest ze człowiek się martwi na zapas. Ja w szpitalu byłam już od piątku a w poniedziałek urodziłam. U mnie ładnie rósł ale był za duży. Przecież masę urodzeniowa miał 4470. Dobrze że się CC urodził. Zobaczysz że z twoim maluchem będzie dobrze. Ty masz ten minus ze widziałaś wiele porodow niekoniecznie o dobrym przebiegu. Musisz myśleć pozytywnie bo sama wiesz że stres może tylko opóźnić.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Tynkus szybko zleci , juz tuz , tuz i będziecie sie tulic [emoji4]
A reszta ciężarówek będzie czekać i czekać [emoji7]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t1d [emoji272]
 
boshhh przeczytałam 10 stron i nie pamietam co komu odpisac :baffled:
mam wynik ureaplazmy, na szczescie ujemny.
Bym chciala zaczac sie starac ale mam obawy co do wyniku histopatologicznego po histero :
"polip endometrialny hiperplastyczny, fragment endo z obrazem zaburzonej proliferacji oraz fragment normotypowej śluzowki kanalu szyjki macicy".
Miała ktoras z Was robioną?
 
Carmen gdzieś jest?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t1d [emoji272]
 
Karola ja to jak do soboty się nic nie będzie działo to pójdę w niedzielę i powiem ze słabo czuję ruchy a jestem już 4 dni po terminie i niech mnie zostawia na oddziale. Piernicze...chociaż ktg będę miała 2 razy dziennie, a od poniedziałku może coś już zaczną robić. Staram się odganiać te myśli okropne bo już dawno bym zwariowała z nerwów...

Bum wiem, że zleci. W końcu już tylko mi dni pozostały, a nie miesiące, jak jeszcze niedawno.

Dżoł wyniki wporzadku. Polipy hiperplastyczne już nie odrastają, więc powinnaś mieć go z głowy. Super, że nie ma już tej paskudy ureaplasmy:-)
 
@dzol super,ze nie ma ueroplasmy[emoji4]ciagle myslalam ,ze "gdzies" Cie widuje i juz wiem na drugim watku jestesmy razem[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry