reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Na razie musze wszystko odwolac, przeciez my juz jezdzilismy w zeszlym tygodniu prosic na slub. A teraz co ja mam powiedziec tym 30 osobom?[emoji26] nie wiem od czego zaczac w ogole. Zostawil mnie z tym sama.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Dasz rade ochłoniesz, jedź do kogoś, rodzina na pewno cię wesprze, pomoże we wszystkim. Wszystko się ułoży zobaczysz. Gówniarz, mógł chociaż odkręcić ten ślub skoro mu się odwidziało.
 
reklama
Nuria priv [emoji16]
Spójrz na moja wiadomość
Główka do góry
Wiem Ze ci ciężko ale nie dawaj mu satysfakcji ze cierpisz
Może faktycznie mu sie odwidziało i chce sie jeszcze wyszaleć.. faceta nigdy nie zrozumiesz


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Carmen Kochana jestes. Na razie nie mysle o tak odleglym czasie, musze jakos sie ogarnac i odwolac wszystko. Ale bede pamietac:*

Dziekuje Wam za slowa otuchy i wsparcia.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nie daj się, dasz sobie rade. Ten gówniarz niech spada do mamusi. Wszystko sobie z czasem poukładasz. Jedź do kogoś do rodziny na pewno Ci pomogą.
 
Nuria dawaj twój numer tel
Nie zostawię cię z tym sama
Dziś przez ciebie pipko miałam łzy w oczach
Pomysl o sierpniu, mój mąż tez Cię zaprasza.
Dawaj będzie fajnie, nie popadaj w depresje bo na prawdę nie ma sensu
Na razie jeszcze wszystko jest za świeże ale za niedługo ochłoniesz

Może tutaj poznasz miłość Twojego życia !!! [emoji14][emoji14]główka do góry


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Nuria dawaj twój numer tel
Nie zostawię cię z tym sama
Dziś przez ciebie pipko miałam łzy w oczach
Pomysl o sierpniu, mój mąż tez Cię zaprasza.
Dawaj będzie fajnie, nie popadaj w depresje bo na prawdę nie ma sensu
Na razie jeszcze wszystko jest za świeże ale za niedługo ochłoniesz

Może tutaj poznasz miłość Twojego życia !!! [emoji14][emoji14]główka do góry


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Dokładnie tak jak pisze Carmen, będzie dobrze. Nie pokazuj mu jak cierpisz bo on ma Cie gdzieś, a mamuśka pewnie skacze z radości.
 
Nuria czytam i nie wierze.Zachowal sie jak frajer.Dupek jeden.Najprosciej bylo sie zmyc i zostawic Cie z tym wszystkim sama.Jakie to typowe dla chlopow wrrrrr

Nie daj sie kochana jestes wspaniala osoba i on po prostu na Ciebie nie zaslugiwal.Lepiej ze zmyl sie teraz niz jakby mialo mu sie odwidziec jakby pojawily sie obowiazki zwiazane z Malenstwem,nie przespane nocki itp znajdziesz kogos odpowiedzialniejszegp i to sama zobaczysz ze szybciej niz Ci sie wydaje.A on niech sobie siedzi z mamunia moze jeszcze mu cycusia wyciagnie na pocieszenie [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]maminsynek i tyle
 
PrEpraszam że się wtrącam no ale nie mogę.

Nuria, nie znamy się zbytnio, ale ja przez przywiązanie do forum i dziewczyn czytam Was codziennie. No szlag mnie trafia jak czytam takie rzeczy i uważam że nikt nie zasługuje na takie traktowanie. Na pewno jesteś wspaniała kobieta i Znajdziesz w życiu szczęście. A w kwestii wesela to dlaczego ty masz wszystko odwoływać. Niech ON też się czymś zajmie. Odwołaj gości z twojej strony a reszta się nie przejmuj. Teraz czekają Cię trudne chwile ale zobaczysz że słoneczko dla ciebie zaświeci.
Mnie też facet zostawił, coptawda nie przed ślubem, ale miesiąc później poznałam faceta który dziś jest moim mężem i z którym mam cudownego syna.
Słuchaj dziewczyn bo mądrze piszą[emoji8]

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Nuria [emoji20] tak mi przykro, ze Cie cos takiego spotkało. Poniekąd wiem co czujesz, bo miedzy nami ostatnio było już na tyle zle, ze moj sie spakował i myślałam ze już naprawdę nic sie nie da z tym zrobic...
Moze chłop musi ochłonąć i zrozumieć, co sie stało. Nie wierze, ze nic do Ciebie nie czuje, ze tak po prostu wykreślił Cie ze swojego życia [emoji19] chyba, ze jest ostatnim skurwy*ynem [emoji53]
Faceci często uciekają jak czuja presję i nadmiar obowiązków. Musza wydorośleć, a tak naprawdę to jeszcze im mleko pod nosem nie wyschło.
Jeśli Carmen Cie zaprasza to nawet nie myśl tylko jedz! Przestaniesz myślec i sie dołować, przeżyjesz przygodę, a przy okazji pomożesz brzuchatce [emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nuria co tu duzo pisac. Skurwiel i tyle. Skoro to on sie wyprowadzil to rozumiem ze to Twoje mieszkanie? W pierwszej kolejnosci bym jutro zmienila zamki. Z jakiej racji on ma przychodzic kiedy chce po tv i konsole? Ty mu wyznacz czas " odbioru", niech sie dostosuje do Ciebie. Mnie tez zostawila kiedys taka pi..zda, po 5 latach zwiazku, nagle mu sie odwidzialo ze zwiazek na odleglosc nie ma sensu. To byl cios w serce, bo po takim czasie bycia ze soba tez juz planowalam suknie, sale itp. I wiesz co, przez skypa mi to powiedzial. Kozak w necie, pi..zda w świecie. To bylo w listopadzie, po tym zapisalam sie na silke, " odwiezylam " garderobe, dostalam skrzydel i w marcu poznalam mojego obecnego meza. Na poczatku bylo ciezko, chodzilam zapuchnieta od placzu do pracy a pozniej dostrzeglam pozytywy.
Jesli Carmen Ci proponuje wyjazd bym sie zgodzila w ciemno. Takze glowa do gory, poznasz fajniejszego i ulozysz sobie zycie z odpowiedzialnym facetem, co do gosci to odwolaj tylko swoich, nie placz juz, odpierdziel sie jak nigdy jak bedziesz wiedziala ze ma przyjsc po rzeczy, niech widzi co stracil. A jak wroci z podkulonym ogonem to piznij drzwiami mu przed nosem i karz spierdalac do mamusi. Trzymaj sie mala [emoji8]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hahha
Ta jasne - bedzie mnie nosić na ręku
A tak na serio to byśmy sie trochę pobyczy£y
Wakacje są dobre na wszystko
Jeśli jest tak jak Agnes mówi, ze jest zwykłym skurw.....to ja jeszcze bym go zbeszta£a z błotem na cała wieś i całe miasto
Niech ludzie wiedza jaki to drań i ze to on jest TYM GORSZYM a nie ty !!!!
Ciuchy i konsole wypie...rdol przez balkon
Zobaczysz jak ci ulży
Wyrzuć tez telewizor, zrób mu tłuczenie "butelek" tak sama od siebie
Ham jeden wrrrrrrrrr


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry