reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

jestem z powrotem :)
kupiłam Zuzi w h&m 2 sukienki,balerinki skarpetki i spinki a Domino upatrzył sobie skarpetki ze spidermene więc też dostał..

a ja sobie kupiłam...clearblue elektroniczny na koniec czerwca na testowanie ;)))

hello!!
Mama - ty znowu dzialasz jak rakieta, hehe Twoje dzieci też sa tak energiczne?

Wikula- czy moje dzieci są energiczne???????????
k074.gif
s020.gif


są tu a zaraz są tam-czyli energiczne :))))))
jak coś zmalują i pytam kto to-to oczywiście klasyka,czyli
p075.gif


tak więc nie poszły ze spokojem po Tomku:)
ale ładnie się razem bawią-więc choć tyle "dobrego":))

A wiec tu jestescie weteranki :-D Witam sie i ja!

Gwiazdeczka- nooooooooooo!!kooope lat-gdzie byłaś ??
co słychać???


Jestem w pracy i pisze z tel
@ przyszła a już miałam cichutka nadzieję że darzył się cud.

mmm-.......przytulam .......

Oliwka- &&&&&&&&&&& za jutro:)

Balbinka- &&&&&&& zeby to na fasollę:)
 
reklama
Mama - może trzecie będzie oazą spokoju:))
Dominik ma nizłu gust - spiderman wow:))
A Zuzka pewnie jest fanką Hello Kitty??

Właśnie, właśnie Gwiazdeczko Witaj!
 
Zjola- cześć -to może we dwie umówmy się na sikanie :))
ja mam termin @ na 29,30 zależy ilodniowy cykl bedzie..

Wikula- nie ma mowy-jak bedzie trzecie to moja dwójka juz tak je wyszkoli ,ze nie ma mowy o spokoju:)))))))))
Zuza lubi H.Kitty,ale i Dzwoneczka i Litlle Pony i wszeeeeeeeeeeeeelkie księżniczki
generalnie też skrzydełka są na topie
a015.gif
 
Mama bardzo chętnie :) U mnie podobnie, bo cykl lubi się wahać do dwóch dni, jednak jeżeli dwa dni wcześniej zacznę plamić, to już wiem, że szkoda marnować test. Te typy tak mają. To akurat u mnie norma za każdym razem. Jak już jest ciąża, to nie plamię ani tyci. Byłam już 3 razy w ciąży i za każdym razem było tak samo. Mogę więc szybciej pozbyć się złudzeń, niestety. Pozdrowionka
 
Cześc Kobikti,

dawno mnie nie było, ale wczoraj byłam w klinice w Gdańsku. A wcześniej nic się ciekawego nie działo. Przypomnę, że po pregnylu nie pękł mi pęcherzyk tylko urósł do 35mm. Po kilku dniach i stosowaniu Lutki, zmniejszył się. Wczoraj w klinice juz nic nie było. I jakie było moje zdziwienie, lekarki z resztą też, jak sie okazało, że w drugim jajniku urósł pęcherzyk do 21mm. Cały czas biorę Lutke. Nic z tego nie rozumiem. w Jednym jajniku pęcherzyk zmalał a w drugim urósł, a przecież Lutka działa właśnie na to, żeby malały. Dlaczego w jednym jajniku podziałało a w drugim nie? I teraz jeśli po miesiaczce nadal będzie, to trzeba będzie brac antykoncepcje, przez miesiąc, żeby wyregulowac hormony do IUI :(( Jestem podłamana, bo to kolejny cykl będzie zmarnowany, kolejny miesiąc do niczego. A wszystko przez to, że skusiłam się na IUI u swojego lekarza, nie w klinice. Przez to teraz wszystko się znowu wydłuży :(( Bo przez jego leczenie, mam taki bałagan teraz.... :(((
 
reklama
Do góry