reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

ewcia jak tam z Twoim chlopem, jakies zmiany, rzadko zagladalam tu bo w pracy caly dzien iw sumie nie wiem jak sie to skonczylo
 
reklama
mama hahahahahahah:-D ale musisz przyznac ze byly to wakacje zycia hahahaha:-D. Zajebiste story!!!!!!!!!!!!
Amalfi- no fakt:))) wakacje zycia-niezapomniane...
jak wspominamy Tunezja to znajomi są poskładani ze śmiechu
c008.gif
c008.gif
c008.gif


chodzilismy tam gdzie turyści nie chodzą...
gdzie nas nie było w tym Nabul :)))

Ewcia- to milusio ,ze się wycieczka udała:)
 
zapomiałam dodać ,ze miała wtedy wszystko gdzieś i opalalam się bez stanika :))) mimo 75B:-D:-D:-D:-D:-D

kAHAKA- jesteś??????????
to wyślę Ci fotkę mms'em i wstawisz co?? :)
 
Ostatnia edycja:
ewcia jak tam z Twoim chlopem, jakies zmiany, rzadko zagladalam tu bo w pracy caly dzien iw sumie nie wiem jak sie to skonczylo
no wlasnie weszłam drugi raz aby napisac co nieco o moim....od wczoraj chyba sobie o mnie przypomniał non stop pisze, wczoraj napisał,ze oszaleje beze mnie,teskni,nie moze tak zyc beze mnie,,potem dzwonil o 24 w nocy....teraz pisze non stop smsy..napisal,ze byl u mnie,ale pocalowal klamke,,no ale mnie nie bylo,bylam w pracy...no i caly czas teraz pisze,,,,pewnie dzisiaj przylezie-na 100%...

zapomiałam dodać ,ze miała wtedy wszystko gdzieś i opalalam się bez stanika :))) mimo 75B:-D:-D:-D:-D:-D
no i guciooooooooo
 
ewcia czasem taki wstrzas na faceta dziala pozytywnie, zobaczyl, co moze stracic, niech pisze i placze i przylezie na kolanach, niech sie czolga...
 
amalfi watpie,to nie w jego stylu,,pewnie bedzie ze to moja wina,bo ja go wywalilam,i zgoni na mnie wszystko..normalne..
mama nie wime czy wpadnie...

napisalam mu wlasnie zmyslam wyprowadzke do gdanska,,bo t pracy nie bed emiala chyba do wrzesnia,,a bez pracy nie dam rady zyc...
 
reklama
Cześć dziewczyny, dostałam @.:crazy: Już mnie to wkurza, dobrze że tego testu nie zrobiłam, szkoda kasy.. A już wierzyłam, że w tym miesiącu nam się uda, byłam taka wypoczęta i odprężona, bombowy seksik był, a tu co...taki numer. Jak zwykle. Teraz to już nie wierzę w to, że w następnym miesiącu będzie dobrze. Już utwierdziłam się w przekonaniu, że z conajmniej jednym z nas coś jest nie tak i nie ma co dłużej zwlekać. :no: Trzeba zacząć się leczyć i to pełną parą, i wtedy można mieć jakąś nadzieję, że ewentualnie się uda. Ale bez leczenia, to nie ma nadziei.. Być może faktycznie to ja mam cykle bezowulacyjne, zresztą, wyjątkowo w tym cyklu dostałam @ dwa dni szybciej wyjątkowo! Ostatnio chyba miałam tak rok temu, a zawsze jak w zegarku. Pozdrawiam kobietki
 
Do góry