reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Witaj Gosiu:) może trójka będzie dla Was szczęśliwa i teraz zaskoczysz:)
A wiesz czemu miałaś wcześniej krwawienia co 10dni?

Madziolina
NO kreska już ładna:) To niedługo będzie bardzo ciemna i ovu za pasem:) Starać się, starać i dorabiać uszka i rączki:) Fajne plany na weekend:tak:

Jugosława
U nas pokazują ładną sobotę, ale już deszczową niedzielę...ALE to tylko prognozy:) Ja liczę na piękny weekend:)

Jazza
Spacerek dobra rzecz:tak: Świeże powietrze plus ruch = same plusy:)
Kocham wiosnę chyba najbardziej, lato też, ale nie przepadam za upałami.. Lubie jak jak tak jest 20stopni plus..Np.25 czy 27, powyżej 30 to już zdycham i chowam się przy wiatraku..Dobrze, że w pracy mamy klimę:):happy:

Ja na weekend też raczej plany spacerowe plus place zabaw... Żeby tylko słoneczko było:-p
 
Edita_83 co do moich krwawień co 10 dni to pierwszy coś takiego mi się przydarzyło, oczywiście wszystkie wyniki jak krwi, tarczycy czy też prolaktyna jest w normie więc hormony są ok, a badanie usg podczas wystąpienia tego krwawienia ( kurcze dziwnie się czułam tu mi leci a lekarz bada ) wyszło ok, więc lekarz nie stwierdził, żadnych odstępstw od normy i nakazał reset :) tabletki i odpoczynek, po tabletkach wszystko ok okres z odstawienia ale w połowie cyklu 3 dni ( tak w okolicy owulacji) krwawienie też po raz pierwszy mi się to zdarzyło, w sumie co ma być to będzie jak nie tym to następnym razem choć mam nadzieję na szczęśliwy traf za 3 razem :)
 
Jugoslawa kochana tez lubie pitbulla i ta piosenke hihi, masz racje muzyka pomaga na wszystko i daje powera:-), w pracy radio u mnie gra caly czas, nikomu nie przeszkadzam, bo mam wlasny gabinet, ale uslyszalam juz, ze soba i muzyka i podejsciem zaczelam w firmie nowa epoke, bo wszyscy wchodzac do mnie czuja sie dobrze i ze mnostwo energii daje nastawieniem, humorem, pomyslami i muzyka hehe:-D. Dobrze, ze @ nie jest najgorsza, u mnie tez zawsze dwa pierwsze dni sa najgorsze, a potem juz z gorki, moja wredota skonczyla sie we srode. Fajne plany na weekend kochana, ja zamierzam ogarnac podworko w weekend, bo piekna pogoda i oczywiscie spacerki rowniez;-)



Madziolina fajny weekend sie zapowiada:tak:


Gosia witaj i zycze szybkiego spelnienia marzenia:tak:


Edita ja uwielbiam spacery, a zwlaszcza wiosenne, kiedy wszystko sie zieleni, kwitnie, slonko swieci, jest cieplutko i letnie takie beztroskie, zwlaszcza w parkach, sadach.Ja mieszkam pod wawa (pracuje w Wawie) i u nas jak wszystko zaczyna sie zielinic i kwitnac (wisnie, jablka itd) to jest przepieknie. A w wawie kocham spacery po Lazienkach razem z M. W pracy tez mam klime, jestem zmarzluchem i lubie wysokie temperatury, ale takie max 30 stopni. :-):rofl2:
 
hej, jednak w tym cyklu robimy drugie podejście z iui, a co! W poniedziałek śmigam do profesorka i będę znała szczegóły:)
Będą wszystkie próby za koleją może się uda. Tymczasem @ dokucza, ale daję radę.
Witaj Małgorzata, życzę powodzenia w staraniach,trzy cykle to niedługo,ja staram się o wielee dłużej.
Madziula mówiłam,że krecha w końcu się pojawi..

Znów mamy piękny dzień, ah ta wiosna! :)
 
Jazza
Dla mnie 30 to już trochę dużo, więc właśnie max do 30stopni lubię;) Taką ciepłą wiosnę i ciepełko w lecie;):rofl2:
Ja pracuję z dwoma kobietami w pokoju, jedna w moim wieku, druga......trochę starsza..heheeh, ale tez daje czadu - jak to się mówi: jak się wchodzi między wrony trzeba krakać jak i one:tak::-p
Samej na pewno fajnie masz w gabinecie, a z drugiej strony ja pewnie zaczęłabym gadać sama do siebie:rofl2: w sumie nawet teraz mi się to zdarza:-D


Gosia
To może te krwawienie były tylko takim wybrykiem wtedy, a teraz już będzie piękne jajo gotowe do zapłodnienia:)

Diore
Kciuki za iui! Oby to była ta szczęśliwa!:tak:
Pewnie już długo się starasz? Ale ważne, że sie nie poddajesz i walczysz jak lwica:-D
Pogoda piękna i aż chce się żyć:)
 
Jazza
Dla mnie 30 to już trochę dużo, więc właśnie max do 30stopni lubię;) Taką ciepłą wiosnę i ciepełko w lecie;):rofl2:
Ja pracuję z dwoma kobietami w pokoju, jedna w moim wieku, druga......trochę starsza..heheeh, ale tez daje czadu - jak to się mówi: jak się wchodzi między wrony trzeba krakać jak i one:tak::-p
Samej na pewno fajnie masz w gabinecie, a z drugiej strony ja pewnie zaczęłabym gadać sama do siebie:rofl2: w sumie nawet teraz mi się to zdarza:-D


Gosia
To może te krwawienie były tylko takim wybrykiem wtedy, a teraz już będzie piękne jajo gotowe do zapłodnienia:)

Diore
Kciuki za iui! Oby to była ta szczęśliwa!:tak:
Pewnie już długo się starasz? Ale ważne, że sie nie poddajesz i walczysz jak lwica:-D
Pogoda piękna i aż chce się żyć:)
Jej jak to dobrze mieć do kogo pogadać - może się nie znamy a jednak czyje jakieś podniesienie na duchu :) Mam nadzieję, ze mój organizm już się naprostował na właściwy tor i jajko :-) będzie zapłodnione jak nie tym to kolejnym razem :) ale cicho myśle i mam nadzieję, że to już teraz, zaraz już ha ha no co marzenia nie bolą :-D.
 
reklama
hej a ja mam dola od wczoraj okropnego nic mi sie nie chce okres sie rozkrecil na dobre ale jeszcze tylko jutro i finito pogoda mi nie poprawila humoru
 
Do góry