reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
fruzka: chyba mamy jakąś złośliwość rzeczy martwych...bo i tobie laptop psoci i lux też. Może to bunt maszyn ;) Zdrówka dla synka, mam nadzieję, że szybko się lepiej poczuje. Oooo weselicho ci sie szykuje. A co do opryszczki na ustach (bo chyba o to chodzi) to polecam takie plasteki malutkie okragłe na noc. U mnie w dzień nie zdawały egzaminu, bo ja często piję, ale naklejałam przed spaniem i po 2-3 dniach miałam spokój. Polecam. Szkoda, że ta apteka tak daleko :/ Ooo warzywka już ci wyszły, super :) Do wesela jeszcze trochę zostało, może kupisz na ostatnią chwilę te buty :)

jazza: a wiesz, że ja lubię piccolo?:D Widze, że @ już na wylocie, więc dobrze. U mnie się wypogodziło na szczęście :)

moniusia: ja wiesiołka nie mam w kapsułkach tylko jako ziarno. Takie co można do jogurtu sypać, albo robić napar. Pytanie jak działa. Taki w kapsułce albo olejk to bardziej skoncentrowany pewnie...pomyślę nad tym jeszcze :) Może dokupię kapsułki. O, to będziesz wiedziała jak tam hormony. &&&&&&&&& za wyniki :)

cytrynowa: a to buc z tego synalka właścicielki :/ Mam nadzieję, że uda się rozwiązać sytuację, bo to nie może tak być :/ A i faktycznie, jak nic się nie zmieni to zmiana pracy i tyle. Ludzie to potrafią być perfidni :/ Mam nadzieję, że szefowa weźmie pod uwagę dobro sklepu, a nie fanaberie syna...

missiiss: dawaj brzuchola :D

anula: gratuluję bety!!! &&&&&&&&& za piękny przyrost!
 
Póki co jeszcze "nie Dziękuję " tfu tfu odpukac ;-)

Miss noo nie daj się prosic !

Jugoslawa czekam teraz na ciebie !
 
Jugosława, a no tak pisałaś, ja ziarna siemienia jakoś nie umiem jeść :) ja kupuję kapsułki jak @ przylezie, bo to ponoć do połowy cyklu w razie wu tylko można :)


anula,
wow, jejka super :) No to gratki :) I odpowiedz mi na pytanie po ilu dniach po owu. robiłaś test, bo coś zapomniałam :) i czy na pewno wiesz kiedy była owu. :D napełniłaś mnie optymizmem ;D
 
reklama
anula, wow, jejka super :) No to gratki :) I odpowiedz mi na pytanie po ilu dniach po owu. robiłaś test, bo coś zapomniałam :) i czy na pewno wiesz kiedy była owu. :D napełniłaś mnie optymizmem ;D
Moniusia troszkę trudno mi powiedzieć .... bo test wyszedl mi w sobotę zdaje sie ... a dzisiaj 27dc powinna być ksiszkowo z 14 dni temu ale na prawdę teraz po becie zwatpilam .... spróbuj jak chcesz ;-)
 
Do góry