reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

O marcjannie nie slyszalyscie ?? No co wy:-D ja pare lat temu slyszalam ale to takie dla mnie staropolskie troche hehe a w sumie o tym ze jest imie jak marcelina to sie dowiedzialam z top model :p i z ta baba mi sie ona kojarzy a strasznie mnie wkurzala wiec nie lubie tego imienia ;-):p

Julcia
No to zuch chlop z twojego. :-)
 
reklama
Witam kochane postanowilam sie odezwac choc dol ze ledwo mnie widac.

Ja przed swietami wyladowalam w szpitalu.Poszlam pod prysznic i obudzilam sie tam.Zrobili bete wyszla pozytywna i oczywiscie krwawienie.Mam udac sie do swojego gina ale po Telefonie do niej mam zrobic jeszcze test zeby wiedziec na czym stoje...
Takze jak widac swieta calkiem do doopy w mega doklu
 
Ja tez , jesli sie nie uda w tym cyklu ,badam sie wzdluz I wszerz. Znajde dziada, ktory mnie blokuje ;) czasami jest to jakas drobnostka, jak glupia prolaktyna, pare tabletek I cyk, po klopocie. Ale tak jak piszesz Julka, najchetniej wyslalabym w pierwszej kolejnosci druga polowke ;)

Edita - pare objawow, ktore moga byc tez zapowiedzia @, ale troche inaczej odczuwalne,takie inne napiecie podbrzusza, piersi bola, w drugiej fazie zawsze wysypuje mi brode, tym razem nic, intuicja tez podpowiada, ze cos jest "nie tak":)

Miss- ja tez jak bylam w ciazy, to co chwile cos mnie dopadalo, musialam cos lykac, najgorsze byly masci sterydowe na alergie, plakalam jak smarowalam, ale jak powiedziala mi jedna Pani doktor, wieksza Szkoda byloby nie leczenie objawow. Na pewno bedzie wszystko dobrze! A wybor szpitala to nie lada wezwanie. Tam nie ma znieczulenia, tu syf, jeszce gdzies terror laktacyjny.
Marcjanna tez bardzo ladnie I niespotykane imie :)
 
Ostatnia edycja:
Limonka widzisz moj stary mowil ze jak będzie potrzeba to badania zrobi ... a jak przychodzi co do czego to juz mu nie po drodze ....
Meska duma czy co ?
Wolałabym wiedzieć na czym stoje .... albo, albo .... a nie zyc nadzieja mimo tego ze nie mam sily ba to ....nie po takim czasie ....

Miss a ja nie slyszalam ....zabij mnie ....to zdrobnienie jakie?

Aschle tule mocno i nie przestaje ci kibicowac ..

Miss do jutra mam l4 ale jutro pójdę i przedluze do pt ....

Limonka a ja sobie ubzduralam ze wyjdzie chociażby cień cienia .... jak się zaplodnilo to cokolwiek ..... w każdym razie sprowadzi mnie to na ziemię ....
 
Dziewczyny czytam instrukcje , znam ja juz chyba na pamięć ... Kreska T jest od białej strony , kreska C od niebieskiej ... Od zeszłego wtorku wychodzą mi równe dwie czerwone kreski , dzis i w sobotę miałam kreskę T mocniejsza niż C . Dlatego pytałam kiedy moglby byc punkt pik . Dodam , ze jestem w 23dc i w przyszły pon powinnam mieć @. Moje testy rzucałam w zdjęciach a przedostatnia jest do góry nogami dlatego moze sie tak zdawać ....
 
Aschlee
A mialam takie cholerne przeczucie :-\ mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej! Bardzo Ci kibicuje mysza! Skrobnij cos w miare sil co jakis czas :* tulam mooocno!

Limonka
I jak mlode twoje ok? Bo u mnie na usg niby ok ale jakis niepokoj czuje a moze to poprostu strach..

Anulcia
To tak jak moj mowil...marcjanna zdrobniale marcysia ! Si!:-) a z l4 tak trzymaj !

Haruna
Moze ci sie owu przesubela? Bo skoro t jest mocniejsza teraz to wychodzi na to ze teraz owu. A z drugiej str gin na podstawie pecherzyja mowil ci ze w zeszly wtorek tak? Bo to jest wg mbie najbardziej wiarygodne to co on tam widzi. I jesli pecherzyk ci prawidlowo przyrasta to powinno byc jak on mowil. A wiesz co? Puznij te testy i juz. I czekaj do terminu chyba najlepsza rada biz sie zadrexzac myslani :-)
 
Hej dziewczyny,

święta, święta i po świętach :)

madziolina: jak chrzciny? Gratuluję pierwszych kroczków małego :) Teraz to dopiero będzie wyzwanie, żeby upilnować :D

haruna: witaj :)

missiiss: ładnie ta marcysia ;) Tak inaczej i bardzo kobieco :)

aschlee: tulam cię mocno kochana...

Wróciłam z objazdówki po rodzinie...cięższa, ale i szczęśliwsza, bo w końcu było wolne i można było spędzić ten czas z bliskimi. Dzisiaj 25dc, brzuchol trochę pobolewa...jakoś nie czuję, żeby @ miała nie przyjść :/ Przez to, że wyjechaliśmy nie mierzyłam dalej tempki, więc nie wiem co i jak...nie wiem, może jutro zmierzę.
Nie odniosłam się do was wszystkich kochane, bo nie mam siły. Padam na twarz, cycki i na wszystko co się da.
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej ;)

Spokojnej nocy.
 
asche MUSI BYC DOBRZE NIE MA INNEJ OPCJI I BARDZO CIE PROSZE BADZ POZYTYWNEJ MYSLI BO TAK MUSI BYC MUSI BYC DOBRZE!!!!!!swieta i po swietach musze wstrzymac sie od staranek...zapalenie pecherza jedno ale krew w moczu bol nerek echhh dostalam antybiotyk ale trzeba znalesc przyczyne...jeszcze z R pozarlam sie wczoraj buuuuuu i to ostro jest u mamusi buuu hahahhah gdzie mu lepiej bedzie ???haha
 
reklama
Aschlee kurde kochana jak czytam to normalnie wku.... sie na ich system medyczny!!!!!!
Mimo wszystko ja zaciskam &&&&& za Ciebie!!!

Limonka no to plany mamy podobne;-) ze badamy sie hehe, ja chce zaczac od M bo on ma tryb siedzacy, kierowca zawodowy...pali tylko okazjonalnie;-)

Anula szalejesz z ta l4;-) tez bym sie pobyczyla hehe;-)
Powinno cos byc widac;-)

Jugoslawa witaj;-) jutro sie ladnie odezwij;-) super ze wyjazd sie udal!

Ja jutro zaczynam popoludniowki...przezyje...i jeszcze sobota na popo:/

Fruzka zdrowka kochana;-) oj oby sie szybko opamietal;-)
 
Do góry