reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
limonka Ty sie nie stresuj bo juz Ci nie wolno:-),zrob sobie dla spokoju bete.jak Ty sobie termin porodu obliczalas?tak jak ginek?czyli termin @plus 7 dni minus 3miesiace?
 
Dziewczyny czy ja wariuję czy co.... na telefonie lepiej to widać i tym bardziej na żywo, czy ta bladość to złudna , czy może dawać ciut nadziei ? IMG_4530.jpgIMG_4531.jpgIMG_4532.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4530.jpg
    IMG_4530.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_4531.jpg
    IMG_4531.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_4532.jpg
    IMG_4532.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Hej kochane moje :-)
Bylam w szpitalo bo od pn wieczora i wt goraczke mialam i zygalam jak kot. Ale wczoraj mnie wypuscili. Zatrulam sie czyms paskudnie chyba winogronem. Bo nawet wode pilam to zaraz zygalam razem ze skorkami od niego blee.
Ale juz zyje i jem w miare normalnie :-)

Limonka
Gratki :-) ja bym powtorzylla bete i testami sie nie przejmowala. Moja beta to byla 7,1 potem 36 bodajze i pozniej 217 jak dobrzepamietam. Co 48h robiona albo co 72. Takze nie martw sie :*

Jazza
A serowe wfle ryzowe lubisz?:-D moje ulubione wraz z paprykowymi :-) a tamten twoj byly to los na potege no ale najwazniejsze ze to juz przeszlosc :-)

Cytrynowa
To gdzie ty jestes ze luteiny nie ma??:Oo_O
Szok!

Jugoslawa
&&& za piekne pecherzyki!! A moze wlasnie ten odmienny cykl bedzie piekny owocny?:-) tego ci zycze z calego serducha!:*

Edita
No zimny weekend bez grilla brr. Biedny synus... mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. Moj wczoraj upadl i ma takie siniaki. Calowalam i masowalam jak wrocilam ze szpitala bidoczki male nasze.

Luska
Jak tam po dentyscie? Bbbr nie nawidze i sie panicznie boje bbrr. && za starostwo!

Anulcia
Kochana regeneruj sie na maxa i relaxuj co by szybko dzidzius niespodzianke zrobil :* ehh naprawde to powinno byc tak ze kto chce pragnie powinien miec a kto nie chce to nie... ale niestety swiat nie taki prosty :-\

Julcia
Zdrowka!!:*

Aschlee
Pokaz sie choc na chwilke jak sie masz z fasolka!

Chyba wiecej nie nadrobie. Taka tu produkcja ze hoho :-D
 
Do góry