reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Dzieki dziewczyny i brzucho dziekuje i pozdrawia ;-)

Julcia
Ja tez sie pogubilam Z imieniem :p takze jeszcze nie wiemy niestety.... &&& zeby szkolenie wypalilo :-)

Jugoslawa
Haha mowisz ze po kolacji bedzie jak moj?:-D bierz ile chcesz :-) no laska.... 2 kilo przytylam :-D szalenstwo ;-)
Ty malpy nie wzywaj tylko bociana!!!;-)

Blair
A poka swoj brzunio!:-)

E no wiosna jest lato idzie a to czas bzykania i zapylania wiec hmm wiecie porodowka za rok o tej porze bedzie juz wasza!:-D
 
reklama
Anula super wiesci gratuluje;-)
Missis brzusio sliczny jeszcze troche a wrzucisz nam zdjecie maluszka:-)jak sie czujesz na koncowce?
Jugoslawa teraz Twoja kolej na pozytywny test my dakej mocno kciukamy:-)
Mykam juz spac reszte doczytam jutro bo juz padam,dobranoc:-)
 
Miss a no właśnie "czas zapylania" mój syn to wakacyjne poczety ;-)

Niusia dzieki ....

Jugoslawa melduj co tam jal tam ?
 
My wczoraj jak na złość sie pokłóciliśmy wieczorem i nici z robienia dziecka ... Przynajmniej wczoraj rano zdarzylismy ...
 
My wczoraj jak na złość sie pokłóciliśmy wieczorem i nici z robienia dziecka ... Przynajmniej wczoraj rano zdarzylismy ...
Haruna glowa do góry .... mnie stary tez wczoraj wku..... teraz się przymila ... ja mu dam niech no on tylko wróci ....


Madziolina jak sprawy się maja?
 
U mnie narazie nijak :-) od dzis zaczynam testy owu, wg kalendarzyka owu w pon, zobaczymy co testy pokaza. Teraz kupilam facelle takie plastikowe
 
reklama
Do góry