reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Cytrynowa no to dobrze ze czas milo spedzony no i niestety " co dobre szybko się kończy " ...

Ewix w takim razie szacun dla niego za zdolności fryzjerskie ;-)

Lux no to faktycznie nie ciekawie jak człowiek musi się prosic o to co mu się nalezy ... ja to taka jestem ze kurcze jak komuś np pozycze kase i ktoś umawia się ze odda tego i tego dnia to ja za cholerę się nie upomne ale na kolejny raz niech nie liczy ... głupie podejście bo moja strata ale juz tak mam ... a jeżeli chodzi o pracodawce to nie ma zmiluj ... skoro uzgodnione bylo to tak tez ma byc
..

mam duzo tych nadgodzin, nawet żywię te dzieci, gdy ona ma takie dlugie zmiany w pracy...nie wiem juz jak z nimi rozmawiac...nie wiem
 
reklama
O takie coś tu ciągle łazi. Naliczylam 12 ale nie mogłam pyknac zdjęcia bo prowadziłam ciągnik ;)
Zamieszczam może komuś coś przyniesie.
Wyczailam ze u sąsiadów na huśtawce mam zasięg. :)
 

Załączniki

  • 1438708411115.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 31
Do góry