reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Dzien dobry, ja wrocialm niedawno z pracy, jestem nie do zycia, tam bylo tak goraco, ze wytrzymac nie szlo, dzieciaki chrapaly, na dodatek rano dzieciaki juz zaczely wymyslac, bo mialam obudzic je o 7-ej a budzilam o 6-53 i zaczelo sie, ze one nie wstana...dzizas​
 
reklama
Hej hej:-)


Moniusia oj to szybko zleci, trzymam mocno kciuki kochana:tak:


Anula no to fajnie, ze urlopik kochana, wypocznijcie:tak:, jak ja dawnmo nad polskim morzem nie bylam,a hel potrwierdzam, ze piekny i teraz i mi sie zachcialo takiego wypoczynku;-)


Lux oj to nie fajnie jak musisz sie upominac o wyplate, bo to od razu psuje relacje w pracy niestety, ale mam nadzieje, ze bedzie ok


Misia szalejcie szalejcie, fajnie z tymi bockami, oby prorocze;-)


Karola doczekasz sie kochana:tak:

U nas kolejny dzien upalow:eek:. Zapodaje sobie kawke w pracy i do roboty;-)

Milego dzionka:-)
 
Fruzka mam też plan na piwko ale trochę później. Mąż mi wyjeżdża do pracy na jeden dzień. Dzisiaj popołudniu jedzie jutro wieczorem wraca. Pojedzie to siupne piweczko. I przejdę się na basen.
 
reklama
Do góry